Foto FB paprastos.foto

Kovinis šuo išpjovė Bistrampolio dvaro danielių bandą

Į Bistrampolio dvaro danielių aptvarą įsisukęs agresyvus kovinis šuo išpjovė beveik visą danielių bandą. Iš 25 danielių bandos gyvi liko vos trys.

Šeštadienio ryte Bistrampolio dvaro darbuotojai atėję šerti danielių, nustebo nesulaukę jų prie šeryklos. Įėję į aptvarą pamatė siaubingą vaizdą: čia aptvare prakąstomis gerklėmis gulėjo beveik visa banda.

„Manau, kad čia darbavosi vietinių gyventojų neprižiūrimas kovinis šuo. Jis įlindo į aptvarą ir išpjovė visą bandą. Kiek sužinojome, šis šuo kovinis ir jaunystėje buvo apmokytas.  Buvę šeimininkai jį paliko likimo valiai, o dabar šis šuo būdavo pusiau prižiūrimas, pusiau laukinis. Bet kol vyksta tyrimas, negaliu teigti, kad tai tas šuo“, – sakė Bistrampolio dvaro savininkas, kunigas Rimantas Gudelis.

Įtariamas „nusikaltėlis“

R. Gudelis mano, kad šuo greičiausiai darbavosi dvi naktis, nes per vieną naktį jis nebūtų sugebėjęs tiek danielių išpjauti.

„Danieliai ganosi dideliame trijų hektarų plote, tad penktadienį darbuotojai šerdami danielius, jei jų pusė atėjo prie šeryklos, net neįtarė, kad kažkas nutiko“, – sako R. Gudelis.

Savininko teigimu, dvarui padaryta beveik 7 tūkst. eurų žala, nes vienas danielius kainuoja apie 300 eurų.

Kunigą nustebino policijos pareigūnų elgesys.  „Mūsų turtą turi ginti policija, bet atvykę pareigūnai ir pamatę „nusikaltėlį“ – šunį, turėjo jį sulaikyti, tačiau jie jo nesulaikė ir įsakė mums to šuns neliesti. policininkai suformino aktą ir išvažiavo“, – sakė R. Gudelis.

Pasak kunigo, tas šuo atakavo ir dvaro darbuotoją, bet jis spėjo uždaryti vartus ir įsėsti į automobilį. Išvykus policijai šuo 8 valandas pasiblaškė po aptvarą ir pabėgo.

„Jei to šuns niekas nepagaus jis ir toliau pjaus. Prieš 5 dienas nuo jo nukentėjo ir kitas šio rajono ūkininkas, kurio 5 danieliai irgi buvo papjauti“, – sakė R. Gudelis.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: