Kovo 11-osios bėgime dalyvavo ir rajono mokyklos

Kovo 11-osios proga Lietuvos kariuomenės Karaliaus Mindaugo husarų bataliono iniciatyva Panevėžyje surengtas bėgimas už laisvą Lietuvą. Kovo 10 d. Laisvės aikštėje startavo estafetė, kuria buvo siekiamas Lietuvos rekordas. Bėgimas aplink aikštę nenutrūko visą parą, baigėsi trečiadienį 12 valandą dienos.

Antradienį 14 val. šiame bėgime startavo gausus Panevėžio rajono aktyvistų būrys. Mūsų rajonui atstovavo savivaldybės administracijos darbuotojai, Smilgių gimnazijos, Naujamiesčio vidurinės mokyklos, Dembavos progimnazijos, Pažagienių mokyklos-darželio mokiniai ir juos atlydėję mokytojai.

Pirmoji bėgimą pradėjo Panevėžio rajono švietimo centro direktorė Jurgita Vaitiekūnienė, iš jos estafetę perėmė Švietimo, kultūros ir sporto vedėjas Algirdas Kęstutis Rimkus, po jo bėgo Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistas Alvidas Savickas ir Vietinio ūkio skyriaus vyr. specialistas Mindaugas Malinauskas. Prabėgus administracijos darbuotojams, startavo Smilgių gimnazijos kūno kultūros mokytoja metodininkė Monika Dagienė, iš jos estafetę perėmė mokiniai. Po gimnazistų įsijungė Naujamiesčio vidurinės mokyklos bėgikai, jiems prabėgus startavo mokytoja Vaida Stanevičienė iš Pažagienių mokyklos-darželio ir jos mažieji atletai. Paskutiniai iš mūsų delegacijos startavo Dembavos progimnazijos sportininkai bei aktyvistas iš Dembavos Stanislovas Grigas.

Visi dalyvavusieji net tik prasmingai paminėjo atkurtą Lietuvos laisvę, bet ir aktyviai pajudėjo, pasportavo, pasisėmė teigiamų emocijų.

 
Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistas Alvidas Savickas


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: