Kovo mėnesį – 60 vairuotojų nenorinčių susimokėti už automobilių stovėjimą mokamose aikštelėse

Kovo mėnesį Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos ir kontrolės skyrius (VTKS) užregistravo 20 gyventojų pranešimų, atliko 80 patikrinimų.

Surašyti 68 administracinių teisės pažeidimų protokolai. Iš jų 60 – nenorintiems susimokėti už automobilių stovėjimą mokamose aikštelėse, 6 – dėl neleistinose vietose pastatytų automobilių, po 1 – dėl gyvūnų ir atliekų tvarkymo taisyklių pažeidimų.

VTKS primena: privačių valdų savininkai, įmonės, įstaigos, organizacijos privalo tvarkyti, prižiūrėti kiemus, sklypus, šaligatvius, žaliąsias juostas, griovius ir kitas teritorijas, palaikyti švarą, šienauti ir prižiūrėti naudojamas, nuomojamas ir nuosavybės teise priklausančias bei priskirtas teritorijas. Jeigu pastatai ar sklypas priklauso keliems privačių valdų savininkams, įmonėms, įstaigoms ar organizacijoms, valomas plotas turi būti tvarkomas proporcingai visiems pagal valdomą pastato dalį.

Balandžio-gegužės mėnesiais VTKS labiau kontroliuos, kaip panevėžiečiai prižiūri privačias, priklausančias ar priskirtas teritorijas. Prašome elgtis atsakingai ir nepalikti atliekų prie gatvių. Pagavę neleistinu būdu atsikratant atliekų (išpilant į gatves, buitinių atliekų konteinerius, paliekant ant žaliųjų vejų) VTKS rašys protokolus ir skirs baudas.

VTKS kviečia būti aktyvią miesto visuomenę ir apie pažeidimus pranešti tel. (8~45) 501 307, 501 314, el. paštu viesojitvarka@panevezys.lt.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: