Kovojama su rūkančiaisiais prie mokyklų

Jaunuolių rūkymas prie mokyklų kelia nepatogumų ne tik aplinkinių namų gyventojams. Dėl jaunimo sveikatos susirūpinę medikai, pedagogai ir tėvai nepatenkinti mažesniesiems vaikams rodomu blogu pavyzdžiu. Siekdami apsaugoti nepilnamečius nuo neigiamos socialinės aplinkos ir skatinti atsikratyti žalingo įpročio ir sudrausminti rūkalius, Biržų rajono policijos pareigūnai rengia prevencinius reidus.

Balandžio 23 dieną Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Biržų rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio vyresnioji specialistė Vita Andžienė kartu su Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyr. specialistu Marijonu Nemaniu ir Vaiko teisių apsaugos skyriaus vyr. specialiste Virginija Ruplėniene surengė patikrinimus prie šio miesto mokyklų.

Reido metu pastebėta pažeidimų – mokiniai rūkė mokyklų teritorijoje. Administracinių teisės pažeidimų protokolai pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 1851 straipsnį („Rūkymas vietose, kuriose draudžiama tai daryti“) bus surašyti 3 Biržų „Aušros“ vidurinės mokyklos moksleiviams, 1 Biržų jaunimo mokyklos moksleiviui ir 1 Biržų technologijų ir verslo mokymo centro moksleiviui.

Policija įspėja, kad aktyviai kovos su nepilnamečių žalingais įpročiais ir viešosios tvarkos nusižengimais, o pažeidėjams arba jų tėvams bus taikoma atsakomybė.

 

 

Karolina Miganovičienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: