Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-02-26

Kovojant su korona Adelė Karaliūnaitė ragina neužmiršti ir… intymių reikalų

Nors karantinas  Lietuvoje vis pratęsiamas, koronos susirgimų skaičiai  vis dar dideli.  Nerimą kelia ir mirčių statistika. Šį vakarą „KK2 penktadienis“ aiškinsis, kodėl vieni virusu serga itin lengvai, o kitiems tenka siaubingos kančios ir kaip kuo greičiau atsigauti, jei koronavirusas smogė  itin  sunkia forma.

„Dusau, ne perstojo kosėjau. Negalėjau nei valgyti, nei kalbėti. Košmaras truko mėnesį“, – „KK2 penktadienyje“  guosis dainininkė Ingrida Kazlauskaitė, kuri sirgo labai ilgai ir sunkiai. Liga, rodos, nuslopdavo, tačiau po paros vėl  paūmėdavo, prasidėjo komplikacijos.

Koronavirusu prisipažins sirgusi ir žinoma žolininkė Adelė Karaliūnaitė, tačiau jos ligos eiga buvo praktiškai  nejaučiama: vos vos suko sąnarius ir dingo kvapai. „Testo nesidariau, nes nenoriu bloginti ir taip blogos Lietuvos statistikos“, – sako žolininkė.

A. Karaliūnaitė įsitikinusi:  susirgus koronavirusu labai padeda įvairūs raugai ir žolelės, o štai astrologė Vaiva Budraitytė ragina susirgus užmiršti maistą ir gerti kuo daugiau vandens.  Ji pati tokias „dietas“ praktikuoja jau seniai ir yra pasiekusi asmeninių rekordų: paskutinį kartą vandenį gėrė net 28 dienas. Beje, struktūrizuotą vandenį, kuri neseniai nuolatos reklamavo V. Uspakichas, anot Vaivos, galima pasigaminti… savo namuose ir be jokių ypatingų išlaidų.  Kaip tai padaryti – jau šį vakarą „KK2 penktadienyje“.

Tuo metu  Adelė Karaliūnaitė ragins nepamiršti ne kokių nors dietų, o…  intymių reikalų, nes jie kovojant su koronavirusu ypač svarbūs. Adelei pritars ir žinomas gydytojas Valerijus Morozovas: „Mylėti ir mylėtis  yra pats geriausias receptas!“

Auksiniai patarimai, kaip įveikti koronavirusą, kaip  palengvinti ligą, kaip po jos atsigauti, sustiprėti ir su džiaugsmu pasitikti pavasarį?  Ir kodėl koronavirusu vieni serga, o kiti – ne? „KK2 penktadienis“ jau šį vakarą, 19.30 val. per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: