Krepšinis Panevėžyje bus vystomas futbolo pavyzdžiu?

Jaunųjų krepšininkų tėvai, išgirdę, kad Panevėžio miesto savivaldybė ketina steigti viešąją įstaigą, kurios vienu iš dalininkų taptų krepšinio klubas „Lietkabelis“, o Panevėžio sporto centrą, kuriame dabar vaikai treniruojasi, palikti be krepšinio, raštu kreipėsi į miesto valdžią. Rašte nurodoma, jog pertvarkos savivaldybėje rengiamos už Sporto centro trenerių ir vaikų tėvų nugarų, todėl prašoma viešo paaiškinimo.

Panevėžio sporto centro direktorius Saulius Raziūnas sakė, kad kol kas nieko nenuspręsta ir kol kas nė vieno vaiko tėvas su pretenzijomis nesikreipęs.

Saulius Raziūnas

„Dar nieko nenuspręsta. Svarstoma galimybė tobulinti jaunųjų krepšininkų rengimo procesą, o patį krepšinį perkelti į aukštesnį lygį. Nieko nežinau kas iš viso bus, nes aš strategijomis neužsiimu ir esu tik vykdytojas. Buvome surengę susirinkimą su treneriais ir, atrodo, kad jie viską suprato. Čia veikiausiai, kaip įprasta, žmonės baiminasi naujovių, o ta baimė kyla iš nežinojimo. Pasišnekėjus viskas tampa aišku“,- sakė S.Raziūnas ir patarė apie numatomą krepšinio strategiją teirautis savivaldybėje.

Savivaldybės Sporto skyriaus vedėjas Justinas Jasiukaitis neslėpė, kad jaunųjų krepšininkų rengimo klausimas valdžios rūmuose svarstyti buvo pradėtas prieš gerą mėnesį, o krepšinio specialistai nebuvo informuoti tik dėl to, kad ir patys valdininkai neturėjo visų atsakymų.

Justinas Jasiukaitis

„Kam kalbėti apie tai kas galbūt būtų. Dabar svarstoma mintis su krepšiniu daryti kažką panašaus į Futbolo akademiją, kad krepšiniui būtų skiriamas didesnis dėmesys ir jis būtų kilstelėtas į aukštesnį lygį. Dabar Sporto centre vykdoma šešiolikos sporto šakų veikla, o kaip žinia, dideliame katile kažką išskirti yra gerokai sunkiau. Siekiame, kad krepšinis Panevėžyje pritrauktų daugiau talentingo jaunimo ir jam būtų sudarytos geresnės sąlygos tobulėti“,- sakė J.Jasiukaitis.

Miesto sporto vadovas irgi tikino iš vaikų tėvų jokių pretenzijų nesulaukęs, o susitikime su treneriais ir paaiškinus jiems sumanymo peripetijas, jie viską supratę. Juolab, kad su treneriais bus ir toliau tęsiami darbo santykiai.

Suabejojus, ar krepšinio plėtra turėtų būti vykdoma futbolo pavyzdžiu, nes visi puikiai žino apie Lietuvos futbolo lygį, J.Jasiukaitis patikino, kad Futbolo akademijos įkūrimas pasiteisino ir visų amžiaus grupių Lietuvos rinktinėse yra nemažai perspektyvių panevėžiečių. Miesto sporto vadovas akcentavo, kad įsteigus viešąją įstaigą savivaldybė bus svarbiausia dalininkė, taigi ir turės lemiamą žodį.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: