Kriminalinis juodojo humoro serialas „Klanas“ atkeliauja į LRT TELEVIZIJĄ

Nuo balandžio 7 d. trečiadieniais LRT TELEVIZIJA pradeda transliuoti kriminalinį belgų serialą „Klanas“ (Clan, rež. Nathalie Basteyns, Kaat Beels). Serialas jau rodytas Didžiojoje Britanijoje, Nyderlanduose, Vokietijoje, ypač didelio populiarumo jis susilaukė JAV. Tarp kriminalinių serialų žiūrovų „Klanas“ pramintas „labai juoda komedija“.

Serialo centre – penkios seserys Hutals, suartintos ankstyvos tėvų netekties ir tapusios neišskiriamu klanu. Pirmoje serijoje jos visos sėdi priekinėje Žano Klodo Delkorpso šermenų eilėje: rasistas, seksistas ir visiems pažįstamiems įkyrėjęs Žanas buvo vienos iš seserų, Hudelės, sutuoktinis. Velionio nekentusios seserys kadaise prisiekė, kad išgelbės savo penktąją seserį nuo vyro tirono, kadangi visos šeimos moterys kadaise tapo svainio intrigų aukomis ir susidūrė su jo gebėjimu manipuliuoti ir kankinti žmones.

Slapta nuo penktosios sesers Hutals klanas nusprendžia bet kokiais būdais atsikratyti bjauraus giminaičio, o geriausia joms kilusi mintis – žmogžudystė. Ją suplanuoti lengva, tačiau įvykdyti – jau kita istorija. Gudrios, sumanios seserys sukūrė daug genialių planų, tačiau visus juos taikliai apibūdina serialo kritikai ir žiūrovai, pastebėję, kad juodojo humoro serialas yra apie tai, kaip suplanuoti nepriekaištingą žmogžudystę ir ją visiškai sugadinti. Kaip teigia pati „Klano“ kūrėja Malin-Sarah Gozin, epizoduose rodomi visi būdai, kaip nereikėtų žudyti.

Seserims Hutals koją kiš ir svainio šermenyse pasirodę draudimo agentai broliai Tomas ir Matijas Devitai. Jų verslas – ant bankroto ribos, todėl draudimo išmokos dėl šio mirusiojo jį visiškai pribaigs. Siekdami išgelbėti verslą broliai tikisi įrodyti, kad Žano Klodo mirtis nebuvo natūrali…

Belgų kriminalinį serialą, pripažintą geriausia drama „Flemish Television Stars“ apdovanojimuose, jau kitą savaitę išvys Lietuvos žiūrovai. Naujos serijos bus rodomos kiekvieną trečiadienį, 23 val., per LRT TELEVIZIJĄ.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: