Kriminalistai sulaikė, įtariama, dideliais kiekiais narkotines medžiagas platinusią moterį (video)

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai, bendradarbiaudami su Kalėjimų departamento pareigūnais, su įkalčiais sulaikė dar vieną asmenį, įtariama platinusį narkotines (psichotropines) medžiagas dideliais kiekiais.

Atliekamo tyrimo metu gauta duomenų, kad už neteisėtą kvaišalų platinimą nuteisti ir laisvės atėmimo bausmes atliekantys 29 m. ir 30 m. amžiaus asmenys, per laisvėje esančius bendrininkus ir vieno iš įkalintųjų žmoną, įtariama toliau organizavo narkotinių (psichotropinių) medžiagų platinimą Klaipėdos apskrityje.

2021 m. vasario mėn. Kretingoje, Dobilų aklg., sulaikyta vieno iš nusikalstamos veikos organizatorių žmona – 24 m., niekur nedirbanti Kretingos miesto gyventoja. Atlikus kratą moters gyvenamojoje vietoje rasta apie 60 g heroino, elektroninės svarstyklės su heroino pėdsakais bei trys pakuotės tablečių su, įtariama, anaboliniais androgeniniais steroidais (dopingo medžiagomis).

Sulaikytoji teisėsaugininkams žinoma – 2020 metais jai buvo pareikštas įtarimas dėl neteisėto disponavimo Lietuvos Respublikos tam tikrų dopingo medžiagų kontrolės įstatyme nurodytomis, draudžiamomis medžiagomis, turint tikslą jas platinti.

Įtariamoji buvo sulaikyta ir uždaryta į areštinę. Jai paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas, kuri vėliau pakeista į intensyvią priežiūrą.

Laikinai apribotos nuosavybės teisės į sulaikytajai priklausančias pinigines lėšas – daugiau nei 8 000 eurų ir apie 3 000 eurų vertės automobilį.

Iš viso įtarimai šiame tyrime pareikšti septyniems asmenims, penki iš jų įtariami nusikalstamas veikas vykdę organizuotoje grupėje.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius (ONKTS).

Už neteisėtą disponavimą dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu turint tikslą jas platinti numatytas laisvės atėmimas nuo 8 iki 10 metų.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: