Kristijono Bartoševičiaus teismas. ELTA / Dainius Labutis

Kristijono Bartoševičiaus byloje – įrodymų nagrinėjimas ir nauji gynybos prašymai

Ketvirtadienį buvo tęsiama K. Bartoševičiaus baudžiamoji byla. Bylos medžiagos nagrinėjimą teismas pradėjo nuo nukentėjusiųjų ikiteisminio tyrimo metu atliktų apklausų vaizdo įrašų peržiūrėjimo.

Įstatymas numato, kad kai bylos nagrinėjime nedalyvauja nepilnamečiai nukentėjusieji, kaip yra šiuo atveju, jų parodymai, kurie buvo duoti ikiteisminio tyrimo teisėjui, posėdžio teisme metu turi būti perskaitomi balsu arba turi būti paskelbiami ikiteisminio tyrimo metu padaryti nepilnamečių apklausų garso ir vaizdo įrašai.

Šiandienos posėdyje teismas spėjo peržiūrėti vaizdo įrašą, kuriame užfiksuota vieno iš nukentėjusiųjų apklausa, vykusi ikiteisminio tyrimo metu.

Taip pat posėdžio metu kaltinamojo gynėjas pateikė teismui kelis prašymus, tarp jų – prašymą apklausti papildomus asmenis. Gynėjo nuomone, šiuos asmenis apklausti būtina, nes jie galimai susiję su nagrinėjamais įvykiais ir nebuvo apklausti kaip liudytojai ikiteisminio tyrimo metu.

Prašymą pateikė ir kaltinamasis K. Bartoševičius. Jis prašo teismo leisti jam vasaros laikotarpiu išvykti už Lietuvos ribų.

Primename, kad šiuo metu kaltinamajam yra taikomos kardomosios priemonės – asmens dokumento paėmimas ir rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Savo sprendimą dėl pareikštų prašymų teismas skelbs birželio 14 dieną.

Panevėžio apygardos teismo inf. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: