Krūtų didinimas – įvairioms problemoms spręsti

Nuolat tobulėjanti plastinė chirurgija leidžia vis didesnei daliai moterų džiaugtis gražesniu ir sveikesniu kūnu. Besikeičiantis visuomenės požiūris į tokias procedūras taip pat nuteikia pozityviai. Šiuo metu krūtų didinimas vis rečiau vertinamas neigiamai. Atsiranda daugiau tolerancijos ir supratimo, kad kai kurioms tokia operacija yra vienintelis problemos sprendimo būdas.

Priežastys dažniausiai priklauso nuo amžiaus

Krūtų didinimo procedūra atliekama įvairaus amžiaus moterims. Priežastys, kodėl tam pasiryžtama – įvairios. Daugeliu atvejų jas vienaip ar kitaip lemia tam tikras gyvenimo tarpsnis. Pavyzdžiui, jaunos, 20–30 m. pacientės dažnai nori panaikinti po brendimo išryškėjusią krūtų asimetriją. Tai gali būti susiję ir su įgimta patologija, pvz., Polando sindromu. Tada dėl raumenų aplazijos viena krūtis yra mažesnė už kitą (neišsivysčiusi). Tokioms moterims dažniausiai atliekamas ir pakėlimas, ir suvienodinimas implantais arba riebaliniu audiniu.

Krūtų didinimas itin dažnai pasirenkamas šiek tiek vyresnio, t. y. 30–40 m. amžiaus pacienčių. Viena iš didžiausių jas kamuojančių problemų – po nėštumo ir maitinimo nukarusi ar sumažėjusi krūtinė. Plastinė operacija ne tik padeda susigrąžinti anksčiau turėtas kūno linijas, bet ir neužkerta kelio vėlesniam kūdikio žindymui. Beje, nors ir yra nepagrįsta, ši baimė kankina nemažą dalį moterų.

40–50 m. amžiaus dailiosios lyties atstovėms tokia plastinė operacija atliekama truputį rečiau. Dėl su laiku vykstančių senėjimo procesų, mažėja odos elastingumas, atsiranda kiti audinių pokyčiai, todėl krūtys nukąra, subliūkšta. Netenkinantis estetinis vaizdas skatina moteris ieškoti veiksmingo problemos sprendimo būdo.

Alternatyvos – nuo implantų iki kūno riebalų

Krūtų didinimas gali būti atliekamas naudojant implantus arba kūno riebalus. Populiariausias vis dar išlieka pirmasis variantas. Šiuo metu rinkoje galima rasti ne tik apvalios ar lašo formos implantų, bet ir tų, kurie keičia savo formą priklausomai nuo to, moteris guli ar stovi. Tobulėjanti įranga ir operacijų atlikimo technikos leidžia džiaugtis ne tik itin natūraliai atrodančia krūtine, bet ir lengvesniu pooperaciniu laikotarpiu. Tais atvejais, kai naudojami riebalai, iš pradžių jie yra nusiurbiami nuo probleminių kūno vietų, pavyzdžiui, šlaunų, tinkamai paruošiami ir tik vėliau perkeliami. Taip pasiekiami itin subtilūs krūtinės pokyčiai.

Kompleksinės operacijos – kelioms problemoms spręsti

Šiuo metu vis labiau populiarėja kompleksinės plastinės operacijos, kurių metu atliekamas ne tik krūtų didinimas. Viena iš tokių – „Mommy makeover“. Pagrindinis jos tikslas yra atkurti dėl nėštumo ir žindymo prarastas kūno linijas. Kiekviena procedūra atliekama įvertinus individualią moters situaciją – atsižvelgiant į tai parenkamos reikalingos procedūros. „Mommy makeover“ tinkamas pasirinkimas toms, kurių netenkina ne tik nukarusi ir formą praradusi krūtinė, bet ir prasiskyrę pilvo raumenys. Pastarieji nėra vien estetinė problema, trukdanti susigrąžinti prieš tai turėtą figūrą. Tai gali sukelti ir pakankamai rimtus sveikatos sutrikimus: juosmeninės nugaros dalies skausmą, nuolatinį vidurių užkietėjimą, dubens dugno silpnumą, o kartais net ir išvaržų susidarymą.

Kompleksinės operacijos metu dažniausiai atliekamas krūtinės pakėlimas bei didinimas, taip pat – pilvo sienos plastika. Papildomai gali būti nusiurbiami riebalai, atkuriama estetiška lytinių lūpų išvaizda. Priklausomai nuo procedūros masto, atsigavimo laikotarpis trunka maždaug apie 2 sav., t. y. panašiai, kaip po kitų plastinių operacijų.

Krūtų didinimas – tai efektyvus būdas, padedantis moterims kovoti tiek su kamuojančiais kompleksais, tiek su sveikatos problemomis. Nors ir kokia priešiška būtų pašalinių nuomonė, kiekviena turi teisę rinktis, kaip ji nori atrodyti. Juk mūsų kūnas – tai tvirtovė, kurioje svarbu jaustis saugiai ir komfortiškai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *