Vėlyvas pirmadienio vakaras Ukmergėje baigėsi smurto protrūkiu. Anykščių gatvėje esančiame bute kilęs buitinis konfliktas persidavė į kruviną susirėmimą, kurio metu buvo panaudotas šaltasis ginklas.
Konfliktas įsiplieskė po išgertuvių
Policijos departamento duomenimis, sausio 20 d., apie 23 val. 40 min., bute Anykščių g. kilo ginčas tarp kartu laiką leidusių asmenų. Abu konflikto dalyviai buvo stipriai apgirtę.
Pirminiais duomenimis, 1985 m. gimusi moteris, kuriai nustatytas sunkus 2,16 promilės girtumas, emocingo ginčo metu griebėsi peilio. Juo ji sužalojo 1982 m. gimusį vyrą, kuriam taip pat nustatytas vidutinis girtumo laipsnis (2,04 promilės).
Nukentėjusysis gydomas ambulatoriškai
Į įvykio vietą skubiai iškviesti medikai suteikė pagalbą nukentėjusiam vyrui. Nors sužalojimai buvo padaryti peiliu, vyro būklė nėra kritinė – po medicininės apžiūros jis išleistas gydytis ambulatoriškai.
Įtariamoji atsidūrė areštinėje
Smurtavusi moteris buvo sulaikyta policijos pareigūnų ir uždaryta į areštinę. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d. (fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sužalojimas šeimos nariui ar artimajam giminaičiui).
Už šią nusikalstamą veiką įstatymas numato viešuosius darbus, laisvės apribojimą, areštą arba laisvės atėmimą iki dvejų metų.