KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultetas kviečia į viešą gynimą

Bendradarbiaudama su KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultetu (TVF), siekdama plačiau skleisti informaciją apie studijų bei darbo galimybes Panevėžio mieste, birželio 9 d. 10 val. Savivaldybė ir TVF kviečia į viešus Automatikos ir valdymo studijų programos bakalauro baigiamųjų darbų gynimus. Būsimuosius bakalaurus sveikins Savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

Automatikos ir valdymo specialistai dirba įvairių pramonės šakų gamybos, paslaugų bei projektavimo įmonėse. Modernios automatikos sistemos tokiose įmonėse naudoja informacines technologijas, kompiuterinę regą, dirbtinį intelektą, telekomunikacijų sprendimus. Automatikos specialistai kuria, diegia, derina ir prižiūri konkrečioje pramonės srityje veikiančias technologinių procesų automatizavimo ir kompiuterinio valdymo, pastatų bei energetinių objektų valdymo sistemas.

Į vieną iš moderniausių valdymo technologijų laboratorijų Lietuvoje – Panevėžio mechatronikos centrą (S. Daukanto g. 12-101) – susipažinti su būsimųjų bakalaurų pristatomais baigiamaisiais darbais pakviestos Panevėžio regiono verslo bei pramonės kompanijos: UAB „Schmitz Cargobull“, UAB „PKC Group Lithuania“, UAB „AQ Wiring Systems“, UAB „Rifas“; UAB „Automatikos sistemos“, IĮ „Profibus“, UAB „Metalistas“, UAB „Adax“, UAB „TPA Automatika“, UAB „Jutrix“, UAB „Baltgina“, UAB „Mertonas“, UAB „Kemek Engineering“, AB „Lietkabelis“, AB „Amilina“, UAB „Blue Ocean Robotics“.

Šios įmonės yra deklaravusios, kad joms trūksta apie 50 aukščiausios kvalifikacijos inžinierių. Labiausiai – automatikos ir valdymo, robotikos specialistų. TVF kasmet jų parengia vidutiniškai 10. Nors beveik visi studijas baigia dirbdami pagal specialybę, miesto ir regiono įmonių specialistų poreikiai patenkinami nevisiškai – tiesiog per mažai absolventų.

Dauguma gabaus jaunimo išvažiuoja į kitus miestus ar užsienį, nežinodami visų galimybių įgyti paklausią profesiją ir gauti gerai mokamą darbą savo mieste. Augančios Panevėžio regiono įmonės gabiems studentams sudaro puikias praktikos sąlygas, o po sėkmingos praktikos dažniausiai pasiūlo ir patrauklią darbo vietą. Taip jauni profesionalai į darbo rinką įsilieja dar studijuodami, o po studijų išnaudoja susikurtą konkurencinį pranašumą – jau būna aukštos kvalifikacijos specialistai su patirtimi.

Birželio 9 d. bus ginamos šios baigiamųjų darbų temos:

„Plokščių perkėlimo sistemos automatizavimas“, „Centralizuotos įrenginių plovimo sistemos automatizavimas“, „Tešlos maišymo įrenginio automatizavimas“, „Kartono dėžučių gamybos įrenginio variklių sinchronizavimo ir valdymo sistema“, „Kalimo formų restauravimo automatizavimas“, „Glitimo džiovyklos rankovinių filtrų ventiliacijos patalpos automatizavimas“.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *