KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultete išleista trečioji Statybos magistrantų laida

Penktadienį, sausio 27 d., Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto (KTU PTVF) aktų salėje vyko diplomų įteikimo šventė. 3-osios laidos studentams, baigusiems 1,5 metų trukmės antrosios pakopos studijas, buvo įteikti 24 magistro laipsnio diplomai, iš jų 4-iems – su pagyrimu.

Iškilmingame KTU PTVF renginyje diplomantus, dėstytojus bei absolventų artimuosius sveikino fakulteto dekanė Daiva Žostautienė, tarybos pirmininkas Jonas Valickas, Panevėžio miesto vicemeras Aleksas Varna, studijų programos vadovas docentas Saulius Sušinskas.

Absolventų atstovai dėkojo dėstytojams už studijų metu suteiktas žinias bei patirtį, kuri neabejotinai padės sėkmingai įsitvirtinti darbo rinkoje. Baigiamųjų darbų vadovams buvo įteiktos jaukios atminimo dovanėlės.

Pakilią šventės dalyvių nuotaiką palaikė Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos styginiais instrumentais grojančios moksleivės Ugnė Viržonytė ir Gabrielė Šmidtaitė, o solinę dainų programą padovanojo atlikėja Milda Kavaliauskaitė.

Šventėje girdėjosi artimųjų linkėjimai absolventams, kad ateityje juos lydėtų sėkmė bet kurioje pasirinktoje veikloje ir užtektų drąsos visada pasinaudoti naujomis galimybėmis.

Universitetas tikisi, kad absolventai nepamirš savo dėstytojų ir Alma mater bei sugrįš pasidalinti savo patirtimi ir naujais sumanymais.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: