NAUJAUSIOS ŽINIOSPanevėžio naujienosŠvietimas

KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto absolventams įteikti diplomai

Šiandien Panevėžio miesto mero pavaduotojas Valdemaras Jakštas dalyvavo KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto diplomų įteikimo šventėje.

„Šiandien jums labai svarbi diena. Jūs nuėjote ilgą ir sudėtingą kelią iki šio mokslinio įvertinimo – magistro diplomo. Žinau, kad nėra taip paprasta dirbti ir studijuoti ir pats esu tai patyręs. Pagarba jūsų artimiesiems, kurie sudarė sąlygas ir galimybę mokytis. Linkiu, kad šis diplomas būtų ne paskutinis jūsų gyvenime, turėkite daug draugų ir nuolat tobulėkite“, – sveikindamas absolventus sakė mero pavaduotojas V. Jakštas.

KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultete įteikti diplomai 6-osios laidos Statybos valdymo ir 20-osios laidos Vadybos magistrantūros studijų absolventams. Magistro laipsnis suteiktas 5 Statybos valdymo studijų programos  absolventams ir 21 Vadybos studijų programos  absolventui.

„Mūsų gyvenimas susideda iš įvairių įvykių grandinės. Šiandien baigėsi dar vienas jūsų gyvenimo etapas ir  prasideda naujasis. Tačiau nuolatinis mokymasis šiandieną jau yra neišvengiamybė tam, kad galėtume kurti: kurti savo ateitį, kurti geresnį gyvenimą, geresnę aplinką sau ir kitiems. Visos KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto bendruomenės vardu linkiu Jums, mielieji absolventai, sėkmės naujame gyvenimo etape. Tikiuosi, kad Jūsų baigtos studijos bus naudingos Jums, Panevėžiui ir Lietuvai“, – sveikindama absolventus sakė prof. dr. Daiva Žostautienė.

Dekanės padėkos už puikius studijų rezultatus ir aktyvią visuomeninę veiklą įteiktos šešiems absolventams. Du iš jų baigė su pagyrimu.

Komunikacijos skyriaus ir KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Žymės

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close