KTU PTVF atvirų durų dienose moksleivius sudomino interaktyvia veikla

Sparčiai artėjantys egzaminai, nežinomybė renkantis studijas, įvairūs moksliniai ir kiti klausimai – tikras galvos skausmas šiuolaikiniams abiturientams. Balandžio 8 d. Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakultetas (KTU PTVF) visus moksleivius pakvietė sudalyvauti atvirų durų dienose, kuriose dalyvius supažindino su Universiteto veikla, įtraukė į interaktyvius užsiėmimus bei atsakė į visus rūpimus klausimus.

KTU PTVF dekanė Daiva Žostautienė tvirtino, jog renginys sutraukęs daugiau nei 80 Panevėžio moksleivių, ypatingai aktualus būsimiems studentams. Pasak jos, renkantis ateities profesiją, būtina pasinaudoti proga ir pabendrauti su įvairių sričių dėstytojais.

„Tiems, kurie nori iš arti pamatyti aukštąsias mokyklas, susipažinti su dėstytojais, studentais, gauti naujausią informaciją apie Universiteto studijų programas ar užduoti sau rūpimus klausimus, atvirų durų dienos – puiki proga viską įgyvendinti. Šiuo metu Lietuvos universitetuose ir kolegijose vykdoma apie pusantro tūkstančio panašių programų, todėl pasirinkimas be galo platus. Kaip bebūtų, svarbiausia yra pažinti save, pažinti profesijas ir tik tada rinktis sau tinkamiausią variantą“, – teigė D. Žostautienė.

KTU PTVF organizuojamame renginyje moksleiviams buvo surengta ekskursija po technologijų mokymo centrą ir robotikos laboratoriją, kurioje dalyviai turėjo šansą apžiūrėti robotų ekspoziciją ir juos išbandyti. Būsimi studentai fotografavosi su mantijomis, išbandė save psichologiniame žaidime „Matrica“, dalyvavo loginiuose žaidimuose ir rungtyniavo tarpusavyje kuriant vadovo kostiumą. Renginio pabaigoje dalyvių laukė prizai ir padėkos.

Viena iš renginio organizatorių, studentų atstovybės pirmininkė Gretė Dantaitė džiaugėsi, jog KTU PTVF atvirų durų diena sulaukė itin teigiamų atsiliepimų. Interaktyvia veikla grindžiamais užsiėmimais susidomėję moksleiviai žadėjo kitąmet ir vėl dalyvauti Universiteto renginyje.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: