KTU PTVF pradeda registraciją į japonų kalbos kursus

Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakultetas (KTU PTVF) pradeda registraciją į japonų kalbos kursus, vyksiančius 2017 metų kovo – gegužės mėnesiais.  Svečias iš Tokijo Susumu Nakagawa užsiėmimų metu su paskaitų dalyviais pasidalins japonų kalbos subtilybėmis ir specifika.

Japonų kalbai tampant vis paklausesnei Europoje, o pačios šalies ekonomikai esant viena didžiausių pasaulyje – Europoje didėja specialistų paklausa, kurie mokėtų japonų kalbą. Egzotiškos užsienio kalbos žinojimas ne tik praplečia akiratį, bet ir atveria daugiau galimybių karjeros kelyje.

PTVF organizuojamuose japonų kalbos pradmenų kursuose dalyviai įgis žinių apie Japoniją ir jos kultūrą bei turės unikalią galimybę naujas žinias išbandyti bendraujant su dėstytoju iš Japonijos Susumu Nakagawa, kuris jau daugybę metų keliauja po Europos universitetus ir dėsto japonų kalbą.

Moksleiviams, kurie ateityje svajoja studijuoti Rytų šalių kalbas, KTU PTVF organizuojami japonų kalbos kursai – ideali proga susipažinti su Azijos kalbų mokymosi ir kultūros ypatumais.

Japonų kalbos kursai bus dėstomi anglų kalba. Atsižvelgiant į dalyvių norus, bus formuojamos užsiėmimų grupės su skirtingais paskaitų grafikais.

Kursai vyks Nemuno g. 33, Panevėžyje, KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultete.

Administracinis mokestis – 20.00 eurų.

 

Daugiau informacijos ir registracija į kursus:
Tel. 8 45 46 56 87
Mob. tel. 868 654 890

El. p. rugile.draugelyte@ktu.lt


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: