KTU PTVF rudenį startuos dvi naujos studijų programos

Praėjusią savaitę Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakultete (KTU PTVF) įvyko universiteto bendruomenės, verslo ir kitų švietimo įstaigų atstovų susitikimas. Renginio metu buvo pristatytas išplėstinės praktikos modelis bei dvi naujos studijų programos, kurias studentai galės pradėti studijuoti KTU Panevėžio fakultete jau nuo šio rugsėjo.

KTU PTVF atstovai įvertinę verslininkų pasiūlymus ilginti studentų praktikos laiką įmonėse, nuo 2016 m. rudens į studijų programą Automatika ir valdymas integruos išplėstinės praktikos modelį.  Jeigu iki šiol studentai praktiką įmonėse atlikdavo tik 2 mėnesius, tai dabar praktika truks iki 8 mėnesių. Išplėstine praktika siekiama parengti dar geriau darbdavių poreikius atitinkančius ir sėkmingai integruotis į darbo rinką gebančius specialistus.

Siekiant, kad įmonės turėtų galimybę atsirinkti motyvuotus studentus, bus organizuojami praktikos vietų konkursai. Be to, praktika galės būti atliekama ne tik mokslo metų laikotarpiu, bet ir vasarą. Planuojama, kad ateityje išplėstinės praktikos modelis bus integruotas ir į kitas KTU studijų programas.

Susitikimo metu taip pat buvo pristatytos ir dvi naujos magistrantūros studijų programos, kurios Panevėžyje startuos jau rugsėjo mėnesį. Nuo naujų mokslo metų įvairių specializacijų studentai galės studijuoti Aplinkos apsaugos vadybą ir švaresnę gamybą bei Verslo ekonomiką.

Aplinkos apsaugos vadyba ir švaresnė gamyba – unikali tarp sritinė studijų programa, 2012 m. buvo įvertinta tarptautiniu aplinkosauginiu „EnergyGlobe“ apdovanojimu už prevencinės aplinkos vadybos specialistų rengimą pramonės įmonėms ir valstybės įstaigoms, o 2013 m. – pripažinta geriausia inžinerine studijų programa Europoje, rengiančia darnios pramonės plėtros specialistus. Baigę šias studijas absolventai įgys integruotos inžinerijos kvalifikacinį laipsnį.  Plačiau apie studijų programą „Aplinkos apsaugos vadyba ir švaresnė gamyba“ skaitykite ČIA.

Verslo ekonomika – magistrantūros studijų programa studentams suteiks į praktiką orientuotas koncentruotas įmonių valdymo ir plėtros žinias. Absolventai įgys naujausių verslo ekonomikos žinių, gebės spręsti verslo organizacijų problemas nacionalinėje ir globalioje aplinkoje. Programa sudaryta bendradarbiaujant su verslo atstovais. Šių studijų trukmė – 1,5 metų. Plačiau apie studijų programą skaitykite ČIA.

KTU PTVF bakalauro kvalifikacinį laipsnį galima įgyti studijuojant šias studijų programas: Verslo administravimą, Automatiką ir valdymą, Transporto priemonių inžineriją.

Siekiantieji magistro laipsnio gali rinktis iš šešių studijų programų: Aplinkos apsaugos vadyba ir švaresnė gamyba, Transporto priemonių inžinerija, Valdymo technologijos, Statyba, Vadyba, Verslo ekonomika.

Be pagrindinių studijų, organizuojamos papildomosios studijos kolegijų absolventams, siekiantiems magistro laipsnio. Studentų patogumui studijos vykdomos savaitgaliais (šeštadieniais), todėl besimokantieji universitete gali lengvai derinti studijas su darbu ar nuosavu verslu bei įsipareigojimais šeimai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: