KTU PTVF studentų vadas – ambicingas pirmo kurso studentas

Gegužės 9 dieną Kauno technologijos universitete Panevėžio technologijų ir verslo fakultete (KTU PTVF) vyko studentų atstovybės PanFiSA pirmininko rinkimai. Išrinktas naujasis studentų vadas Kazimieras Vaitkevičius – kupinas entuziazmo ir naujų idėjų.

Kadenciją baigusios Gretės Dantaitės pareigas perėmęs pirmojo kurso automatikos ir valdymo studentas K. Vaitkevičius neneigia, jog laukia dideli iššūkiai, bet tam jis tikrai pasirengęs: „Jaunčiuosi gerai, pasirengęs darbui. Kasdien kyla naujos ir dar įdomesnės mintys ką ir kaip galėčiau padaryti studentų ir universiteto labui“.

Dar beeidamas laikinojo pirmininko pareigas (G. Dantaitę Kazimieras vadavo 2 mėnesius), jis įrodė, kad aktyvūs studentai gali nuveikti daug: vaikinas suorganizavo „Easter hunt“ – Velykinių kiaušinių paiešką, „League of legends“ turnyrą, inicijavo universitetų bendruomenės moterų pasveikinimą.

K.Vaitkevičius užsibrėžė sau ir savo komandai tikslą suburti fakulteto seniūnus į vieną kumštį, kad jie palaikytų glaudesnį ryšį ir artimesnį bendravimą, ko tikrai trūko pastaruoju metu. Taip pat, bus stengiamasi artimiausiu metu suburti visas KTU studentų atstovybes į bendrą susitikimą, kurio metu tikimasi pasidalinti gerąja patirtimi, išsakyti lūkesčius ir organizuoti realius renginius ir kitus veiksmus.

„Mano manymu labiausiai reikėtų paskatinti studentų įsitraukimą į renginius ir suaktyvinti jų bendravimą su dėstytojais. Labai norisi, kad į mūsų organizuojamus renginius ateitų kuo daugiau studentų, nes jiems šie renginiai skirti. Norėčiau, kad KTU PTVF bendrautų kaip viena didelė šeima“, – teigė K. Vaitkevičius.

Jis ragina kolegas ir įsitraukti į renginių organizavimą – tokia patirtis, gauta studijų metu yra neįkainojama ir gali labai praversti ateityje.

Naujasis KTU PanFiSA pirmininkas buvo išrinktas ataskaitinės konferencijos metu. Joje dalyvavo ir KTU Studentų atstovybės prezidentas Lukas Kijauskas su kolegomis Karolina Damišauskaite ir Kasparu Kažimikaičiu.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: