Kulinarinės varžytuvės įprasmins projekto veiklose įgytus įgūdžius ir žinias

Spalio 17 dieną, šeštadienį, Ėriškių kultūros centre vyks įgyvendinamo projekto „Gardu kaip du medu“ baigiamasis renginys.

13 val. susirinkusieji klausysis paskaitos, kurioje žiniomis apie senuosius receptus šiandieninėje virtuvėje dalinsis istorikė Anželika Laužikienė, komunikacijos profesorius, archeologas Rimvydas Laužikas, vyks naujai išleistos legendinės knygos „Lietuvos gaspadinė“ pristatymas.

Po paskaitos lauke įrengtose virtuvėse 6 komandos bandys sukurti kulinarinius šedevrus, varžydamosis dėl geriausios vardo. Tai bus puiki proga pademonstruoti savo žinias ir įgūdžius apie kulinarinį paveldą, stalo etiketą, sveikuoliškų patiekalų gamybą, įgytas tris savaites vykusiose projekto veiklose – teoriniuose ir praktiniuose užsiėmimuose.

Komandos suburtos iš įvairių rajono seniūnijų atstovų – Ėriškių, Trakiškio, Velžio, Upytės, Vadoklių, Ramygalos, Miežiškių, Karsakiškio, Geležių ir kt.

Kol komandos darbuosis virtuvėje, gerą nuotaiką kurs grupė „Muscato“. Renginį ves aktorius Audrius Bružas.

Renginį vainikuos Žilvino Žvagulio ir Irenos Starošaitės koncertas.

Vietos projektas „Gardu kaip du medu“ įgyvendinamas pagal Panevėžio rajono vietos veiklos grupės vietos plėtros strategijos „Panevėžio rajono 2016-2023 metų vietos plėtros strategija“ II prioriteto „Kaimo atnaujinimas, savitumo puoselėjimas ir vietos gyventojų kompetencijų didinimas“ priemonę „Gyventojų aktyvumo, verslumo iniciatyvų skatinimas, krašto tradicijų puoselėjimas“. 

Baigiamasis projekto renginys nemokamas, kviečiami dalyvauti visi norintieji. Dėl COVID-19 epidemiologinės situacijos privaloma laikytis visų saugumo reikalavimų, būtina dėvėti nosį ir burną dengiančias kaukes.

 Savivaldybės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: