Kultūros ir poilsio parke atsiras ekstremalaus sporto aikštelė

Panevėžio miesto savivaldybė gauna finansavimą dar vienam projektui – ekstremalaus sporto aikštelei įrengti. Įsakymą tam skirti 104 tūkst. 550 Eur pasirašė ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė.

„Miestui turėti kokybiškų bei įvairių sporto objektų visumą yra be galo svarbu. Panevėžyje gyvena tikrai daug įvairaus amžiaus ekstremalaus sporto mėgėjų, kurių pomėgiui realizuoti itin reikalinga speciali pritaikyta erdvė, tačiau tokios vietos jie jau kurį laiką neturi. Ne vienerius metus ieškojome finansavimo šaltinių ir galimybių įrengti ekstremalaus sporto aikštelę. Labai džiaugiamės iš Ekonomikos ir inovacijų ministerijos gavę tam lėšų. Tikimės, kad darbus pavyks įgyvendinti pagal planą ir jau šiemet bus galima naudotis modernia, saugia ekstremalaus sporto aikštele“, – sako Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Savivaldybė ekstremalaus sporto aikštelę suplanavusi įrengti Kultūros ir poilsio parke. Tai būtų rekreacinė sporto erdvė, skirta riedutininkams, riedlentininkams, paspirtukininkams, BMX dviratininkams ir kitiems ekstremalų sportą mėgstantiems gyventojams. Planuojama, kad įrengus aikštelę čia vyks ir įvairaus lygio sportinės varžybos, parodomieji, edukaciniai renginiai. Ši aikštelė turėtų atsirasti dar iki šių metų pabaigos.

Artimiausiame Tarybos posėdyje bus teikiamas sprendimas dėl ne mažiau kaip 15 proc. Savivaldybės prisidėjimo prie šio projekto tinkamų finansuoti išlaidų sumos.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: