Kultūros ir poilsio parke veiklą pradeda nauja Panevėžio ekstremalaus sporto aikštelė

Panevėžio miesto savivaldybė išplatino informaciją, jog Parko gatvėje baigta įrenginėti nauja ekstremalaus sporto aikštelė, o ekstremalai jau gali ruošti riedučius, riedlentes, pastpirtukus ir BMX dviračius jai išbandyti. Ankstesnioji įrengta 2006 metais buvo naudojama trylika metų, kol ją nuniokojo gaisras ir ji buvo demontuota.

Naujoji Panevėžio ekstremalaus sporto aikštelė buvo įrengta per gerus tris mėnesius ir kainavo 120 tūkst. eurų, iš kurių 104 tūkst. eurų buvo gauti iš valstybės biudžeto.

Panevėžio miesto savivaldybės Sporto skyriaus vedėjas Justinas Jasiukaitis patikino, kad ekstremalaus sporto aikštelės įrengimas yra baigtas, gauti visi saugumo reikalavimus atitinkantys sertifikatai. Jo žodžiais, nors dėl pandemijos ir labai permainingų oro sąlygų oficialus aikštelės atidarymas yra numatytas pavasarį, tačiau patekimas į ją yra laisvas ir ja galima naudotis bet kuriuo metu.

Ar nauja aikštelė Panevėžio ekstremalams tarnaus ilgiau nei išlaikė jos pirmtakė J.Jasiukaitis sakė, jog jos gamybai naudota atspari jūrinė fanera, numatytas garantinis terminas, tačiau jo trukmės nenurodė. Nors viešumoje buvo pasirodžiusi informacija, jog naujosios aikštelės plotas yra 550 kvadratinių metrų (senosios plotas siekė 1,2 tūkst. kv.m) J.Jasiukaitis teigė turintis laisvadienį ir iš atminties aikštelės dydžio nežinantis, tačiau tikino, jog naujoji aikštelė yra didesnė už buvusiąją.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: