Kultūros ir poilsio parko braidykloje maudytis nerekomenduojame

Rugpjūčio 10 d. buvo atlikti prie Ekrano marių bei Lėvens upėje Piniavoje esančių maudyklų vandens bei smėlio užterštumo tyrimai. Gauti rezultatai parodė, kad tiek vanduo, tiek smėlis čia atitinka higienos reikalavimus, maudytis yra saugu. Tačiau Kultūros ir poilsio parke miestiečių maudytis pamėgtoje braidykloje atliktas tyrimas parodė didesnę nei leistiną vandens taršą.

Šiuo metu tyrimui paimtas pakartotinis šios vietos vandens ėminys. Kol paaiškės pakartotinio tyrimo rezultatai, Panevėžio miesto savivaldybė prašo panevėžiečių pasirūpinti savo sveikata ir susilaikyti nuo maudynių šioje vietoje. Apie tyrimų rezultatus gyventojai bus informuojami papildomai.

Primename: ligų sukėlėjai maudantis į žmogaus organizmą patenka per burną įkvepiant, geriant vandenį ar jį naudojant rankų, vaisių, daržovių plovimui. Priklausomai nuo patekusio į organizmą sukėlėjo, žmogus gali susirgti įvairiomis užkrečiamosiomis ligomis, tačiau dažniausiai tai būna ūminės žarnyno infekcijos, pasireiškiančios pilvo skausmais bei viduriavimu.

Komunikacijos skyrius 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: