Kultūros ir poilsio parko modernizavimo projektas pripažintas geriausiu Panevėžio regione!

Vidaus reikalų ministerijos inicijuoto projekto „Regionų magnetai“ iškilmingame renginyje įteikti VRM finansuojamų regioninės plėtros projektų 2014-2020 apdovanojimai.

Panevėžio miesto merui Ryčiui Račkauskui buvo įteiktas  apdovanojimas visuomenės balsavimo kategorijoje už Kultūros ir poilsio parko modernizavimą, gerinant miesto gamtinę aplinką ir gyvenimo kokybę, skatinant lankytojų srautus, aktyvų laisvalaikį.

„Nuoširdžiai džiaugiuosi šiuo apdovanojimu, nes dirbame panevėžiečiams ir gavome panevėžiečių įvertinimą – piliečių balso nominaciją. Tai yra ilgo ir intensyvaus darbo rezultatas. Dėkoju Panevėžio miesto savivaldybei, administracijai, projektuotojams ir rangovams už puikų panevėžiečius ir miesto svečius džiuginantį darbą“, – dėkojo meras Rytis Račkauskas.

Panevėžio kultūros ir poilsio parko modernizavimo metu sutvarkyta upelio aplinka, įrengta amfiteatro aikštelė sutvarkyta Nevėžio pakrantė, įrengtas paplūdimys, šunų vedžiojimo aikštelė su apšvietimu, sporto aikštelė, didelė vaikų žaidimo zona, 3 naujos automobilių stovėjimo aikštelės atnaujinti dviračių ir pėsčiųjų takai, apšvietimas ir kt.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: