Kultūros įstaigos ateinantį sezoną

Panevėžio miesto savivaldybės taryba patvirtino teatro „Menas“, Lėlių vežimo, Muzikinio teatrų ir koncertinės įstaigos „Panevėžio garsas“ 2015-2016 m. sezoninės kūrybinės veiklos programas.

Teatras „Menas“ pristatys Elenos Karoblytės režisuotą spektaklį „Spalviukai“. Tai spektaklis, skirtas supažindinti pačius mažiausius žiūrovus su paslaptingu spalvų pasauliu, lavinti vaiko vaizduotę per vaidybos, muzikos, šokio prizmę ir kt. Spektaklis skirtas vaikams nuo 2 iki 10 metų. Režisierius Arnoldas Jalianiauskas šeimas kvies į A. Lindgren pasakos motyvais sukurtą spektaklį „Mažylis ir Karlsonas“. Arnas Butkus režisuos kalėdinį spektaklį vaikams „Neišgalvota istorija“. Teatras vėl organizuos Kalėdų eglės įžiebimo renginį. Vytauto Kaniušonio gerbėjai 2016 m. balandį pamatys režisieriaus kurtą spektaklį „Portugalijos karalius“. Tai aistringas pasakojimas apie begalinę tėvo meilę dukrai, apie žmogaus nedalią, tragišką veržimąsi į gėrį ir tiesą, apie tėvų ir vaikų santykius. 2016 m. birželį numatyta šiuolaikinės lietuvių dramaturgijos spektaklio jaunimui ir suaugusiems premjera. Kaip ir kasmet teatro kolektyvas organizuos kamerinių spektaklių festivalį.

Lėlių vežimo teatras gruodžio mėnesį kvies į premjerinį spektaklį „Ką Jūs iš manęs padarėt?“. Tai juokinga ir linksma pasaka, kurios herojai pasišaipo iš blogų žmogaus savybių: pykčio, pasididžiavimo, puikybės, pavydo. 2016 m. kovą planuojama rusų režisieriaus Ivano Čebanovo spektaklio premjera „Užburtos princesės paslaptis“. Lėlių vežimo teatras iki 2016 m. birželio 30 d. planuoja pastatyti dar vieną naują spektaklį. Teatras mažuosius lankytojus kvies į atnaujintą spektaklį „Vembu Tembu“. Kaip ir kasmet Lėlių vežimo teatras vasarą išsiruoš tradicinių gastrolių su arkliais ir vežimu po Lietuvą, Panevėžio mieste ir rajone rodys spektaklius. Gyventojai bus pakviesti į tarptautinį lėlių teatrų festivalį „Lagaminas“ bei tradicinę Lietuvos lėlių teatrų renginio „Molinuko teatras“ respublikinę šventę.

Muzikinis teatras ateinantį sezoną surengs klasikinės muzikos koncertus „Dieviškasis Mocartas“, „Klasikos garsai“, numatyta orkestro koncertinė programa „Man reikia tavęs“, koncertas „In Memoriam“, visuomenei bus pristatyta atnaujinta pramoginė muzikos programa, šventinis koncertas „Palydint senuosius“. Įstaiga taip pat suplanavusi edukacinę styginių kvarteto programą mokyklinio amžiaus vaikams „Į muzikos šalį“. Teatro planai – Fredericko Loew miuziklas „Mano puikioji ledi“. Muzikinis teatras vyks gastrolių į įvairius Lietuvos miestus su orkestro koncertine programa „Man reikia tavęs, numatyti klasikinės muzikos koncertai bei sakralinės muzikos programa „Septyni Jėzaus Kristaus žodžiai nuo kryžiaus“. Prieš visų šventųjų šventę planuojamas koncertas „Requiem“.

Koncertinė įstaiga „Panevėžio garsas“ numačiusi koncertines programas, projektą „Vasara su muzika“, orkestro gimtadienio koncertą „Panevėžio garsui – 54“. Įstaiga suplanavusi edukacinę muzikinę programą „Pepė muzikos šalyje“, atnaujintą programą „Viso gero, mokykla“. Panevėžio miesto ir rajono jaunieji muzikantai kartu su profesionaliu orkestru atliks bendrą programą „Noriu būti profesionalas“.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: