Kūno kultūros ir sporto diena Panevėžyje

Spalio 1-ąją dieną Panevėžio kūno kultūros ir sporto centras organizavo Kūno kultūros ir sporto dieną. Renginys prasidėjo kultūros ir poilsio parke, kuriame vyko miesto darželių orientavimosi sporto varžybėlės „Mokomės orientuotis“.

Jose dalyvavo 5- 6 m. darželių auklėtiniai. Vaikai susipažino su orientavimosi sporto žemėlapiu ir įveikė 0,7 km ir 4 kontrolinių punktų trasą. Varžybose dalyvavo net 15 komandų: 4 komandos iš lopšelio –darželio „Riešutėlis“, 4 komandos iš l/d „Draugystė“ , 2 komandos l/d „Vyturėlis“, 2 komandos l/d „Papartis“, l/d „Sigutė“, l/d „Pasaka“, l/d „Vaikystė“ . Stipriausieji trasoje buvo l/d ‚,Papartis“ auklėtiniai, antri „Sigutė“, treti „Pasaka“.

Po pietų renginiai persikėlė i Senvagę. Renginyje dalyvavo daugiau kaip 400 bėgikų. Čia kūno kultūros ir sporto centro lengvosios atletikos trenerė K. Jasinskaitė pravedė mankštą, jaunesnių klasių mokiniai po mankštos bėgo vieną ratą aplink Senvagę. Visi bėgimo dalyviai buvo apdovanoti atminimo prizais. Vyresnieji dalyvavo jau tradiciniu tapusiame bėgime „Senvagė – Skaistakalnio parkas- Senvagė“. Mergaičių 2001-2004 m. gimimo tarpe nugalėtoja tapo Gabrielė Ciemniškaitė (laikas -18.30 min.), antra buvo E. Ivanova -19.00, trečioji S. Mažvilaitė – 21.10. Jaunesniųjų berniukų tarpe pirmas finišavo Vaidas Janonis 17.44, antras- Nikas Makušinas- 18.42, trečias Gytis Dauknys- 19.32. Vyresniųjų nei 2000 metų gimimo amžiaus grupėje nugalėtoja tapo Patricija Mingėlaitė, trasą įveikusi per 17.42, antroji buvo K. Sabalytė- 18.22, trečia R.Staškevičiūtė-1 9.55. Vaikinų tarpe nugalėjo Paulius Rimša- 14.38, antrasis buvo A.Čivilis- 15.03, trečias D.Balčiūnas-15.06. Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti suvenyrais.

Visiems įveikusiems 5 km distanciją buvo įteikti atminimo medaliai. Renginyje gausiai dalyvavo 31 M. Rimkevičaitės technologijų mokyklos auklėtiniai ir jų mokytojas Vytautas Žemėtis, „Skaistakalnio“ pagrindinės mokyklos, „Rožyno“ , Senvagės progimnazijos, Kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos, Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniai.