Lietuvos naujienos - Verslas - 2021-08-22

Kuo mini ekskavatoriai, skiriasi nuo paprastų?

Jei kada teko susidurti su ekskavatoriais ir jų rūšimis turbūt žinoma, kad jų yra ne viena. Dauguma iš jų naudojami sausumoje, tačiau yra ir tokių, kurie naudojami vandenyje. Taip pat kai kurie iš jų yra visiškai vienodi, tačiau jų važiavimo galimybės skirtingos. Pradedant nuo vikšrinių baigiant ratiniais. Taip pat šios technikos gausybėje yra ir mini variantai. Kuo jie skiriasi nuo kitų. Pagrindinis skirtumas kurį galima suprasti iš paties pavadinimo tai, kad jis yra daug mažesnis nei visi kiti. O kodėl sukurtas būtent mažesnis variantas. Atliekant darbus pastebėta, kad standartinio dydžio technika ne visur gali privažiuoti, ar atlikti smulkius darbus, kurie yra susiję su darbu. Todėl nuspręsta pagaminti mažesnę versiją, tam kad būtų atliekami šie darbai. Šis prietaisas gali pravažiuoti siauruose tarpuose ko negali padaryti kiti. Taip pat jei reikia jo pagalba atliekami smulkūs darbai, tokie kaip nedidelių kanalų kasimai ir panašiai. Tad pagrindinis skirtumas tarp šių technikų tai, kad būtent mini variantas gali atlikti daug smulkesnius darbus, tam tikrose mažesnėse vietose.

Mini ekskavatorių naudojimo galimybės

Galima paminėti jau prieš tai aptartas galimybes, tokias kaip kasimas sunkiai prieinamose vietose. Jei asmeniui reikalingas iškasimas kieme, kur yra ribotos galimybės didesnei technikai renkamasi būtent šis ekskavatorius nes jam išties reikalinga nedidelė trajektorija, kad galėtų dirbti iš ties kokybiškai ir greitai. Taip pat ši technika yra daug lengvesnė, tad ir teritorija jei tai nėra statybų aikštelė, bus kur kas mažiau sugadinta.  Ši mini versija gali būti naudojama ir tuomet kai reikia perkelti tam tikrus sunkus daiktus. Na jei jums yra reikalingi dideli akmenys, kurių jūs patys negalite pakelti net ir kelių asmenų pagalba tuomet ši technika taip pat gali labai puikiai pasitarnauti.

Šios įrangos pasite UAB Intrac Lietuva svetainėje.

Ar įmanoma be jų?

Kyla klausimas ar visos šios technikos tikrai yra būtinos, kad būtų atliekami tam tikri darbai. Žinoma žiūrint iš kurios pusės bus kalbama. Jei kalbama apie didelius objektus vargu, ar paprastas darbuotojas turėtų tiek jėgos atlikti šiuos darbus pats. Taip pat kalbama ne tik apie patį atlikimo darbą, bet ir apie laiko trukmę, kuri yra daug trumpesnė jei dirbama su technika. Na žinoma jei darbai atliekami pavyzdžiui privačioje teritorijoje ir jei bus atlikti tik vieną kartą, juos žinoma galima atlikti ir paties, tačiau kaip jau ir minėta greičiausiai tai reikalauja ne tik labai daug darbo jėgos, tačiau ir laiko per kurį bus atliekamas pats darbas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: