Autorių nuotr.

Kuo ypatingi auksiniai žiedai?

Kai tik žmonija įvaldė metalo apdirbimo amatą, ant visų visuomenės sluoksnių moterų ir vyrų rankų ėmė spindėti įvairūs papuošalai. Kaip ir seniau, taip ir dabar, kai kuriems žmonėms papuošalai yra tik gražus įvaizdžio priedas, o kai kuriems žmonėms yra svarbus ir net šventas simbolis.

Vienas iš seniausių papuošalų yra žiedas. Jo atsiradimo istoriją gaubia senovinės legendos ir paslaptys. Šiandien žiedai tapo paklausiausiu papuošalu, o pagrindinį vaidmenį jų suvokimui atlieka metalas, iš kurio jie pagaminti. Taigi populiariausi ir mėgstamiausi, žinoma, yra auksiniai žiedai, kuriuos su malonumu nešioja jaunos merginos ir elegantiškos damos, jauni vaikinai ir garbingi vyrai.

Manoma, kad iš pradžių žiedai buvo tik atpažinimo ženklai. Vėliau jie buvo naudojami kaip antspaudai ir juos nešiojo tik turtingi ir kilmingi žmonės. Masonai ir politinių draugijų nariai aukso žiedus naudojo kaip specialų įėjimą į slaptus susitikimus.

Auksiniai žiedai: geriausia dovana bet kokia proga

Per visą istoriją žiedai buvo kuriami iš įvairių medžiagų. Išpopuliarėjus metalo apdirbimui, metaliniai žiedai tapo privalumu, nes jie garantavo žiedo tvirtumą ir ilgaamžiškumą. Šiandien auksas vis dar yra labiausiai paplitęs žiedų metalas. Auksu vadinami žiedai, pagaminti iš įvairių lydinių, tačiau norint būti tikriems dėl gaminio kokybės, geriau pirkti papuošalus iš patikimų pardavėjų, čia rasite ne tik kokybę, bet ir tobulą dizainą.

Auksinių žiedų privalumai

Vienas iš auksinio žiedo privalumų yra tas, kad jis visada buvo, yra ir bus puiki dovana bet kokia proga. Jei artėja tokios šventės kaip vestuvių metinės, Valentino diena, Naujųjų metų išvakarės ar kita svarbi data, juvelyrinių dirbinių parduotuvės gaminiai visada padės vyrams. Moterys taip pat gali dovanoti žiedus savo partneriui, tačiau ne visi stipriosios lyties atstovai mėgsta juos nešioti.

Daugiau privalumų

  • patraukli išvaizda;
  • patvarūs ir atsparūs kenksmingoms medžiagoms;
  • kadangi auksas nesukelia alergijos, iš jo pagamintus aksesuarus gali nešioti

visi;

  • įrodyta, kad šis taurusis metalas gali kovoti su bakterijomis ir stiprina imuninę

sistemą;

  • papuošalus iš aukso rekomenduojama nešioti žmonėms, kenčiantiems nuo

širdies, stuburo ir sąnarių ligų bei depresijos.

Auksiniai aksesuarai naudojami jau šimtmečius ir niekada neišeina iš mados.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: