Kuo ypatingi vakuuminiai maišeliai?

Vakuuminiai maišeliai išsiskiria tuo, kad juose nėra oro. Tai ne tik išeitis norint sutaupyti vietos, bet ir galimybė išvengti sąveikos su deguonimi. Šių maišelių gamybai naudojama speciali technologija, o daugkartiniam naudojimui skirti maišai turi specialias naudojimo taisykles. Maišeliai yra neatsiejama kraustymosi dalis, nes jie leidžia sutaupyti labai daug vietos. Tokio tipo maišeliai labai dažnai naudojami maisto pramonėje, nes juose maistas ilgai išlieka šviežias. Svarbu paminėti, kad maišeliai yra gaminami tik specialiomis technologijomis. 

Kraustymosi metu pagrindinė problema būna vietos trūkumas. Naudojantis perkraustymo įmonių pagalba, dažniausiai mokėti reikia už užimtą vietą, o kraustantis su savo transporto priemone, visada pritrūksta vietos. Rūbai ir patalynė dažniausiai užima daugiausiai vietos, todėl juos įdėjus į vakuuminius maišelius ir ištraukus orą jie akimirksniu susitrauks mažiausiai kelis kartus. Tokiu būdu galima sutaupyti labai daug vietos ir kraustymasis taps daug paprastesnis ir pigesnis.

Vakuuminiai maišeliai, kurie yra naudojami maisto pramonėje, išsiskiria tuo, kad yra vienkartiniai. Dažniausiai juose būna supakuotas maistas, kuris greitai genda. Šiuose maišeliuose maistas išlaiko šviežumą iki tol, kol bus atidarytas. Šiuose maišeliuose supakuoto maisto galiojimo datos dažniausiai nebūna, tik pasakyta, kad maistą vartoti galima kelias dienas po atidarymo. Šie maišeliai pagaminti iš daugiasluoksnės plėvelės, tad jų atidarymui dažniausiai reikia žirklių, nes nėra padarytos atidarymo vietos.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: