Kupiškio rajono savivaldybei – nauji skyriai

Kupiškio rajono savivaldybėje planuojama įsteigti du naujus skyrius: Viešųjų pirkimų bei Investicijų ir strateginio planavimo. Jie reikalingi naujiems projektams rajone koordinuoti, ateities vizijoms kurti. Tokių skyrių Kupiškio rajono savivaldybė neturėjo vienintelė visame Panevėžio regione.

Būgštauti, kad mūsų valdžios aparatas plėsis, nereikėtų – rajono meras ruošiasi iššluoti nereikalingas pareigybes ne tik iš Savivaldybės administracijos, bet ir iš jos įstaigų.

Priemonės susisiekimui gerinti

Praėjusį trečiadienį Panevėžio apskrities merai rinkosi į Kupiškio rajono savivaldybę pasitarti, kaip norėtų dalytis per 2014–2020 metų etapą skirtas Europos Sąjungos Regionų plėtros lėšas. Kelios ministerijos pasiūlė sąrašą priemonių, kurias galėtų vykdyti ir mūsų rajono Savivaldybė.

„Tai – tik pasitarimas prieš tikrąjį Panevėžio regiono plėtros tarybos posėdį. Jo metu bus paskirstyti konkretūs asignavimai Panevėžio apskrities rajonams“, – sakė Kupiškio rajono meras Dainius Bardauskas.

Darniam judrumui skirtą priemonę vykdyti Panevėžio regionui pasiūlė Susisiekimo ministerija. Šiam dalykui skirta apie 2 mln. eurų (8 proc. visos šalies paramos). Kupiškio rajonas gali pretenduoti gauti 127–184 tūkst. eurų, atsižvelgiant į priemonės kriterijus.

Plačiau skaitykite “Kupiškėnų mintyse”
Nuotraukoje: Panevėžio regiono savivaldybių merai pasiruošę karštoms diskusijoms dėl siūlomų Europos paramos priemonių ir jų finansavimo.

Ingridos Nagrockienės nuotrauka.

kupiskenu_mintys


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: