Kupiškyje išrinkti saugiausi vairuotojai

Balandžio 24 dieną Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Kelių policijos grupės vyresnioji specialistė Žavinta Gudėnaitė ir bendruomenės pareigūnė Gintarė Šližytė dalyvavo saugios kaimynystės grupei priklausančios Kupiškio technologijų ir verslo mokyklos organizuotame konkurse „Saugus kelyje“. Renginio tikslas – ugdyti kultūrą ir drausmę keliuose, pilietiškumą, atsakomybę ir pagarbą vienas kitam.

Jau antrus metus vykstantis renginys prasidėjo Kelių eismo taisyklių teorijos testu. Išlaikiusieji savo įgūdžius vyko pademonstruoti vairavimo mokyklos UAB “Semvita“ vairavimo aikštelėje. Tiek mokytojai, tiek mokiniai dalyvavę konkurse demonstravo puikias teorines žinias, tačiau praktinis vairavimas buvo sunkiai įveikiama užduotis. Dalyviai atliko figūrinio vairavimo manevrus – įsibėgėjimas ir sustojimas prie STOP linijos, įvažiavimas atbulomis į kiemą, važiavimas priekiu ir atbulomis gyvatuku fiksuojant užduoties atlikimo laiką.

Atsakingiausiais, saugiausiais konkurso vairuotojais tapo mokytoja Dalia Šeinauskienė ir Andrius Valiukas. Visiems renginio dalyviams įteikti prizai, atminimo dovanėlės.

 

Karolina Miganovičienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: