Kupiškyje šiemet Mindauginės bus įspūdingiausios: nuo pasau-lio vandens formulių čempionato iki Justino Jaručio koncerto

Liepos 5-6 dienomis Kupiškis taps pasaulinio lygio sporto ir pramogų sostine. Šio miesto mariose vyksiantis pasaulio F2 vandens formulių čempionatas taps smagia pramoga ne tik šio sporto aistruoliams. Nemokamame renginyje veiklos turės visa šeima, o finalą vainikuos garsiausių Lietuvos atlikėjų pasirodymai.

Leis iš arti pajausti, ką reiškia F2

Į Kupiškio mariose vykstantį pasaulio čempionatą suvažiuos visas vandens formulių F2 elitas. Dėl pirmojo aukso Lietuvoje kovos 22 laivai, todėl greičiausiojo paieškos užtruks net 2 dienas. Laimei, čia veiksiančios pramogos tiks visai šeimai.

Čempionato metu veiks amatų ir pramogų mugė. Jos metu šventės dalyviai galės iš arti susipažinti su istoriniais amatais bei sudalyvauti nuotaikinguose žaidimuose. Organizatoriai žada, kad veiklų, žaidimų ir ekstremalių pramogų užteks visai šeimai. Vaikai galės džiaugtis jiems skirta atrakcionų zona ir išbandyti mažus sportinius laivus bei juos pavairuoti. F2 dvasią iš labai arti galės pajausti ir suaugę: pramogų erdvėje laukia tikras dvivietis vandens bolidas. Jį vairuos profesionalas, taigi stiprus emocijų užtaisas garantuotas.

Himnas ir garsiausi Lietuvos atlikėjai

Nemokamo renginio metu susirinkusiųjų laukia dviejų dienų muzikinė programa. Liepos 5 dieną scenoje pasirodys „Sisters on Wire“, projekto 3 Divos atlikėjos Rūta Ščiogoliovaitė, Vaida Genytė ir Aistė Pilvelytė. Muzikos fiesta įsibėgės iškart po F2 pasaulio čempionato finalo. Liepos 6 dienos vakarą, Kupiškio marių saloje, koncertuos Justinas Jarutis, KaYra, Evita  Cololo, projekto „Lietuvos balsas“ finalininkai kartu su Džiugu Joneikiu, projekto nugalėtoja Meidė Šlamaitė ir Milėja Stankevičiūtė. Kadangi antroji lenktynių diena sutampa su Mindaugo karūnavimo švente, kaip ir visoje Lietuvoje, 21 valandą čia bus giedamas šalies himnas. Jis skambės ypatingai, nes giesmę atliks sentimentalieji „Broliai Kūjeliai“.

Norintys liepos 5-6 dienomis stebėti F2 Pasaulio čempionato kovas iš labai arti, jau dabar turėtų įsigyti VIP ložės bilietus internetu. Neturintys galimybės Edgaro Riabko palaikyti gyvai, galės lietuvio ir kitų dalyvių pasirodymą stebėti tiesioginėje LRT televizijos transliacijoje. Taip pat tiesiogiai lenktynes iš bet kurio pasaulio taško bus galima stebėti „YouTube“ kanale „Platforma“.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *