Kultūros naujienosNAUJAUSIOS ŽINIOSRenginiai

Kur dingo Saša? Detektyvo atomazga – kino centre „Garsas“

Rugpjūčio 22 d. 18 val. kino centras „Garsas“ žiūrovus pakvies į nenuoramos dvylikamečio Sašos paiešką. Debiutinį ilgametražį režisieriaus Ernesto Jankausko filmą „Čia buvo Saša“ pristatys filmo kūrybinės grupės narės: prodiuserė Rūta Petronytė ir scenarijaus autorė Birutė Kapustinskaitė. Šešioliką festivalių aplankęs filmas žiūrovus paskatins užduoti ne vieną klausimą.

                          „Čia buvo Saša“ – nuoširdi ir linksma drama apie porą, kuri nusprendžia įsivaikinti išsvajotą mažą mergaitę, tačiau vietoj jos pasiūlomas paauglys Saša. Potencialūs įtėviai įkalbami su berniuku drauge praleisti dieną – taip prasideda trijulės gyvenimą pakeisiantys įvykiai. Įtemptai dienai baigiantis, kiekvienas privalės atsakyti į klausimą – kas gi yra tikroji šeima?

                          Juosta pelnė pripažinimą užsienio festivaliuose, tačiau linksmai, bet apie rimtus dalykus kalbantis filmas siekia atkreipti dėmesį į Lietuvai aktualią ir opią problemą – vaikų įsivaikinimą. Dalį sumos nuo parduotų bilietų filmo platintojai skirs šių laikų herojams – globėjams, pasiryžusiems įsivaikinti. Kino centro „Garsas“ bilieto kaina 4 eurai, taikomos nuolaidos. Juos galite įsigyti ir internetu: https://www.garsas.lt/filmas/susitikimas-su-kurybine-grupe-filmas-cia-buvo-sasa/                     


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Tags

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close