Laisvalaikis - Mada - 2020-09-15

Kuriame naujus įvaizdžius: kas madinga šį rudenį?

Jei atėjęs ruduo jus nuliūdino dėl labai paprastų priežasčių – trumpėjančių dienų bei vis mažiau paliečiančių saulės spindulių, tai verta prisiminti, kad gerų žinių vis tiek yra. Pavyzdžiui, naujo, rudeniško įvaizdžio kūrimas. Kaip žinia, ruduo yra ypač gera proga atnaujinti spintos turinį. Ir ne tik praktiškumo sumetimais, kad atėjus vėsesnėms dienoms nesušaltumėte, bet ir todėl, kad atrodytumėte ypač stilingai, patraukliai ir labiau pasitikėtumėte savimi. Tačiau tam, kad iš tiesų pavyktų susikurti džiuginančius bei pasitikėjimą didinančius derinius, neriekia pamiršti ir tendencijų. Jos keičiasi kasmet, tad kviečiame sužinoti, kas madinga šį rudenį.

Savaime suprantama, vienas svarbiausių rudens akcentų yra striukės. Jos šį rudenį ypač madingos – jei ankstesniais metais daugelis pirmenybę teikdavo rafinuotumą žadantiems paltams, tai šį rudenį striukėmis turėtų džiaugtis įvairiausio amžiaus pirkėjo. Ypač madingos šviesių, pastelinių spalvų striukės. Nors toks sprendimas labiau asocijuojasi su pavasario deriniais, šį kartą mados tendencijas diktuojantys siūlo pasielgti šiek tiek kitaip ir būtent tokių spalvų striukę dėvėti rudenį. Taip pat akcentuojama, kad šiųmetės striukės – tiek moteriškos, tiek vyriškos striukės, turėtų būti plačios, patogios, nevaržančios judesių, patariama vengti griežtų linijų.

Šalikas – dar vienas svarbus rudens akcentas. Pastarieji, kaip ir striukės, ši rudenį turėtų būti kuo platesni, didesni, storesni, masyvesni, ir, žinoma, suteikiantys kuo dagiau šilumos bei jaukumo jums. Pastebimas ir dar vienas panašumas – jei šį rudenį siūloma dėvėti šviesių spalvų striukes, kurios, šiaip jau labiau tinkamos pavasariniams deriniams, tai ir šalikai atsineša naujų tendencijų. Jei ryškių spalvų arba margaspalvius šalikus daugelis renkasi pavasariškiems deriniams, tai šiemet patariama nieko nelaukti ir ryškiu, kelių spalvų šaliku pasipuošti dar rudenį. Belieka tik pridurti, kad tokie pirkiniai, kaip šviesių spalvų striukės bei margaspalviai šalikai yra labai praktiški pirkiniai – juos galėsite įtraukti ir į pavasario derinius.

Ruduo, neturint patogios bei šalčiui ir drėgmei atsparios avalynės, gali virsti tikru tikriausiu darganotu košmaru. Tačiau net ir rudenį ne vien tik praktiškumas yra svarbus – norime atrodyti stilingai bei patraukliai. Tad, kokia avalynė bus madinga šį rudenį? Ekspertai siūlo nevengti  kulnų – kol dar kelio danga garantuoja saugų ėjimą, nebijokite ir 6 – 8 cm aukščio kulnų, platformų. Taip pat vis dar madinga išlieka avalynė, dekoruota grandinėlėmis, sagtimis, blizgiais elementais. Ieškote, kuri įsigyti tokios avalynės, kur praktiškumas derėtų su estetika? Čia rasite daugiau info apie šią galimybę.

Atėjus rudeniui, skubame į ugdymo įstaigas bei ofisus, ir, savaime suprantama, susiduriama su klausimu: o kur susidėti visus reikalingus daiktus? Taigi, turbūt jau supratote, kur link sukame – netrukus atsakysime į klausimą, kokios kuprinės bei rankinės bus madingiausios šį rudenį. Na, o ekspertai pataria atsigręžti į gamtą ir natūralumą bei rinktis žemės spalvų ir atspalvių kuprines bei rankines. Taip pat patariame teikti pirmenybę gaminiams, kuri gausiai dekoruoti užtrauktukais, virvutėmis, grandinėlėmis. Tai suteiks papildomo žavesio jūsų kuriamiems įvaizdžiams.

Na, o pabaigai – šiek tiek dėmesio skirsime ir dar vienam akcentui, be kurio, ruduo taip pat neįsivaizduojamas. Tai – kojinės. Tad, kokias rinktis? Jei laiką planuojate leisti namuose, pirmenybę teikite šiltoms, minkštoms, jaukumą garantuojančios kojinėms – šlepetėms. Rinkitės smagius personažus, gyvūnų atvaizdus – tai tikrai pagerins jūsų nuotaiką niūriomis rudens dienomis. Na, o, jei ruošiatės keliauti už namų ribų, ekspertai sako, kad turėtumėte nebijoti ryškių spalvų kojinių – tegul jos būna matomos iš toli ir tampa vienu svarbiausių jūsų aprangos elementų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: