Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijos nuotr.

Kūrybinių darbų gausa

Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijoje, tęsiančioje humanistinio ugdymo menine veika programą, gegužę baigiama menų programos pirmoji dalis. Savo darbus ir kūrybos pavyzdžius demonstravo scenos menų-šokių ir vizualiojo meno dailės- klasių mokiniai.

Gegužės 18-ąją, minėdama Šeimos dieną, gimnazijos ir miesto bendruomenė rinkosi į Panevėžio Bendruomenių kultūros rūmus, į žaismingą, meilės  kupiną koncertą „Šokių mozaika“. Koncerte šokius ir šypsenas savo brangiausiems artimiesiems dovanojo ir gimnazijos pradinukai, ir jaunesnieji šokėjai, ir gimnazistai. Gimnazijos direktorius Artūras Totilas ir choreografijos mokytoja Kristina Nainienė 4 klasės pradinukams ir 8b klasės mokiniams įteikė meninio ir kultūrinio ugdymo I dalies pažymėjimus. Pasidžiaugta, kad 2018 metais pradėtas meninis ugdymas vyksta sėkmingai.

Poezijos pavasario šventėje gegužės 25 dieną gimnazijos 8a klasės mokiniai surengė baigiamąją dailės darbų parodą „Mes-kaip paukščiai“. Darbai, tapyti akrilu, pasak dailės mokytojos Ilonos Žvinakienės, rodo įgūdžių, gebėjimų ir kūrybingumo augimą. Aštuntokai ne tik puikiai piešia, bet ir dainuoja. Vadovaujami muzikos mokytojos Renatos Karašienės visa klasė dalyvavo projekte „Dainuojanti klasė“, atliko dainas apie Lietuvą ir pavasarį. Jaunieji kūrėjai  gavo ir tai liudijantį  sertifikatą bei gausybę mielų dovanėlių, nes kiekvienos žemesnės klasės mokiniai juos apipylė neužmirštuolėmis, paukštukais, drugeliais… Renginį vainikavo gimnazijos direktoriaus A. Totilo įteikiami meninio ir kultūrinio ugdymo I dalies pažymėjimai.

Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijoje 4 ir 8 klasių mokinių darbų atsiskaitymai buvo organizuoti pirmą kartą. Tikimės, kad tai taps dar viena gražia tradicija, kuri suburia bendruomenę, skatina kurti ir augti.

Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijos mokytoja Rasa Majauskienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: