Kviečia 2016-ųjų mažoji Lietuvos kultūros sostinė Miežiškiai

Šių metų mažąja Lietuvos kultūros sostine paskelbti Miežiškiai kviečia į prisistatymo renginius. Kovo 10 dieną miestelyje rengiama šventė „Gieda paukštis virš mūsų“, kurioje paminėsime Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną ir supažindinsime su Miežiškiais kaip krašto kultūros sostine.

Šventei organizuoti jėgas suvienijo Miežiškių kultūros centras, pagrindinė mokykla, gyventojų bendruomenė, biblioteka, parapija, seniūnija. Visos įstaigos, organizacijos savo renginiais sieks įrodyti, kad Miežiškių kultūrinė veikla – aktyvi ir įvairiapusė.

Kovo 10-ąją miežiškiečių ir miestelio svečių lauks net kelios parodos. 11 valandą bibliotekoje bus atidaryta ir iki kovo 31 d. veiks paroda „Miežiškiečių kūrybos puslapiai“.

Pagrindinėje mokykloje veiks mokinių piešinių paroda, parapijos namai pakvies apžiūrėti liturginių reikmenų ir bažnytinio paveldo ekspozicijos.

Kultūros centre bus galima pasigėrėti miežiškiečio tautodailininko Eduardo Tito medžio skulptūromis ir senuosius Miežiškių vaizdus įamžinusiomis Vinco Ferinausko (1892–1975) fotografijomis.

Mokykla šventės dieną pasitiks dar ir popiete „Miežiškiai: praeitis ir dabartis“. Atvirų durų valandas paskelbė Švč. Mergelės Marijos bažnyčia ir Eglutės žaisliukų muziejus: lankytojų laukiama nuo 16 iki 18 val.

Svarbiausias šventės renginys prasidės 18 val. – kultūros centras pakvies į įspūdingą geriausių savo mėgėjų meno kolektyvų koncertą.

Kviečiame aktyviai dalyvauti, pasinaudoti proga iš arčiau susipažinti su miežiškiečių kultūrine veikla ir tradicijomis.

 
Jurga Švagždienė, 2016 m. mažosios Lietuvos kultūros sostinės Miežiškių veiklos programos koordinatorė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: