Kviečia į kasmetinę studentų mokslinę konferenciją „Technologijų ir verslo aktualijos 2015“

KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto Studentų mokslinė draugija (SMD) rengia jau tradicine tapusią studentų mokslinę konferenciją „Technologijų ir verslo aktualijos“. Konferencijoje studentai gvildens aktualiausias šių dienų socialines, verslo, ekonomines problemas, pristatys naujausius tyrimus, pasidalins naujausiomis technologinių mokslų tendencijomis ir eksperimentų rezultatais.

Studentų mokslinė konferencija vyks balandžio 24 d. (penktadienį) 10 val. KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultete 117 aud. (Nemuno g. 33, Panevėžys).

Į plenarinį posėdį savo patirtimi pasidalinti šiemet sutiko atvykti:

JCI prezidentė Reda Daugelavičiūtė, kuri pristatys jaunimo savanorystės ir kitas saviugdos galimybes gimtame mieste, Lietuvoje ir Europoje. R. Daugelavičiūtė buvo apskritojo stalo valdybos narė ir ilgą laiką dirbo su jaunimo projektais.

Dizainerė iš Vilniaus, Agnė Deveikytė papasakos, kaip jos talentas pavirto verslu ir unikalaus lietuviško prekės ženklo „Agne Fashion“ sukūrimu.

Visuomenės sveikatos centro direktorė Sonata Steniulienė vaizdžiai pademonstruos, kas atsakingas už mūsų sveikatą ir kaip ją turėtume puoselėti.

AB „Lifosa“ azoto, fosforo gamybos įmonės Kėdainiuose atstovas Marius Stogevičius papasakos apie jų įmonės vykdomą socialinę atsakomybę ir bendradarbiavimą su vietos bendruomene.

Dirbtuvių „Batų namai“ savininkas Žanas Maslauskas atskleis, savo amato subtilybes ir netradicinio verslo galimybes Lietuvoje, atskleis paslapį, ko reikia,kad idėja virstų tikrove.

Nuo 11:30 val. vyks darbas sekcijose.

Maloniai kviečiame visus norinčius sužinoti daugiau! Nes KTU Panevėžyje – technologijų ir verslo sprendimai Tau ir pasauliui!

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: