Kviečia į koncertą „Pavasario serenados”

Kovo 7 d. 18 val. Panevėžio Muzikinis teatras kviečia į koncertą „Pavasario serenados”. Koncertas skirtas moterims. Bilietų kainos: 3 – 6 eurai.

Koncertuos tarptautinių konkursų laureatai: Joseph Lia (baritonas, Malta), Ieva Goleckytė (sopranas, Lietuva), Audronė Eitmanavičiūtė (fortepijonas, Lietuva). Programoje: W.A. Mozart, G.Donizetti, G.Bizet, G.Verdi operų arijos ir neapolietiškos dainos.

Trumpa Joseph Lia biografija

Joseph Lia (baritonas) baigė muzikos studijas Maltos universitete. Remiamas „Janatha Stubbs Foundation”, jis tęsė savo vokalinius mokslus Sankt Peterburgo Rimskio-Korsakovo Valstybinėje konservatorijoje kur jį mokė profesorius Sergei Riazantsev ir ten įgijo kamerinio dainavimo, balso pedagogikos magistro laipsnį. Remiamas MGSS (Maltos Valstybinė) stipendijos, Joseph vadovaujant profesoriams Sergei Riazantsev ir Anatoly Kiselov Sankt Peterpurgo Valstybinėje konservatorijoje įgijo daktaro laipsnį vokaliniuose spektakliuose ir pedagogikoje.
Joseph yra įvairių Suomijos ir Rusijos konkursų nugalėtojas, dalyvauja Italijos, Rusijos bei savo gimtosios Maltos operos teatruose kaip atlikėjas. Jis yra atlikęs vaidmenis šiuose pastatymuose:

•Germont Verdžio Traviata,
•Uberto Pergolesi’s La Serva Padrona,
•Ebn-Haki Čaikovskio „Jolanta”,
•Conte Almaviva Mozart’s Nozze di Figaro,
•Dottor Malatesta Donizetti’s Don Pasquale
•Loreck Giordano’s Fedora
•Barone Verdžio Traviata
•Marullo ir Monterone Verdžio Rigoletas

Joseph puikiai išmano klasikinę vokišką romantinę muziką yra puikiai vertinamas kritikų. Jam teko dalyvauti keliuose festivaliuose, tokiose ,kaip „Operos Oderspree festivalis” (Vokietija), „Viktorijos Tarptautinis Menų festivalis” (Malta), „Muzikos pasaulis” (Maskva), „Geilo Kalėdų festivalis”(Norvegija) ir „Bacho festivalis Taline” (Estija).

Joseph su Maltos filharmonijos orkestru kartu muzikavo su Michael Lus „Viva Verdi” jubiliejiniame koncerte, kuris vyko Manoel teatre ir buvo filmuojamas nacionalinės Maltos TVM programos. Jis dainavo Graikijos prezidentui ir Maltos universiteto direktoriui daktarui George Abela Valetos prezidentiniuose rūmuose ir šiais metais Švento James bažnyčioje, esančioje Pikadilio gatvėje Londone, kuomet vyko Maltos penkiasdešimties metų nepriklausomybės jubiliejus.

Joseph pasirodė ir Rachmaninovo salėje (Maskva), Sankt Peterburgo valstybinėje kapeloje (Sankt Peterburgas), Glazunovo salėje (Sankt Peterburgas), Wiener Saal (Zalcburgas), Niguliste katedroje (Talinas), švento John’s katedroje (Valeta) ir Manoel teatre (Valeta).

Jam Būnant Rusijoje 2013-2014 m. teko būti vienu iš Šostokovičiaus konkurso (jaunimo chorų kategorijoje) teisėju bei 2015 m. konkurso ,,Prazdnik Detsva” teisėju ir 2015 m tarptautinio muzikos konkurso ,,Vesennij Piterburg” vertinimo komisijos pirmininku.

Maltos keturiasdešimt penktajam Mntreux chorų konkursui Joseph paruošė ,,Gatchina” chorą, kuriame šis choras laimėjo „Geriausios interpretacijos” prizą.

Joseph Lia yra Maltos tarptautinio vargonų festivalio įkūrėjas ir direktorius. Jis dirba Maltos menų taryboje, tai pat dėsto Maltos universitete ir veda pamokas Maltos meno visuomenei.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: