Kviečia istorijų dvarelio nuotolinės edukacijos

Džiaugiamės pagaliau galėdami paskelbti Istorijų dvarelio nuotolines edukacijas!

Jau dabar kviečiame mokytojus ir tėvelius registruotis į nuotolines edukacijas, kuriose vaikai sužinos ir išmoks įdomių dalykų, smagiai praleis laiką, lavins kūrybiškumą ir meninius gebėjimus.

„ANTSPAUDŲ ISTORIJA“ ir „LAIŠKŲ ISTORIJA“

Dr. Mindaugas Nefas, Vilniaus šv. Kristoforo gimnazijos mokytojas, Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos lektorius, supažindins su antspaudų istorija. Kada atsirado pirmieji antspaudai? Kam reikėjo antspaudo? Kas buvo juose vaizduojama? Ir dar daugiau įstorinių įdomybių!

Kitoje edukacijoje Mindaugas papasakos apie pirmuosius laiškus. Kuo jie skyrėsi? Ar esate girdėję apie laiškus buteliuose? Kaip smalsu!

Be to, ar žinojote, kad „Istorijų dvarelyje“ galite išsiųsti atvirlaiškį savo šeimai, kaimynams, draugams? O ant atvirlaiškio uždėti net patį tikriausią antspaudą? Tikimės, jog greit visus kviesime patirti patiems!

„PASAULIO KNYGŲ ĮDOMYBĖS“

Vilniaus Universiteto knygotyros, mediotyros ir leidybos tyrimų katedros docentas, daktaras Tomas Petreikis kviečia sužinoti apie pasaulio knygų įdomybes!

Kaip bėgant laikmečiais keitėsi knygų leidybos ypatumai? Ar esate girdėję apie knygas milžines ir knygas nykštukes? Ar žinojote, kad viena iš jų slepiasi ir „Istorijų dvarelyje“?

Tomas viską papasakos, pamatysite net keletą knygų iš jo sukauptos knygų kolekcijos!

„ANYKŠČIŲ ŠILELIO PASLAPTYS“

Miškininkas, gidas Raimundas Ereminas vaikams atskleis Anykščių šilelio paslaptis. Edukacijos dėmesio centre – Antano Baranausko poema „Anykščių šilelis“, šilelio gamtos pažinimas.

„RAŠYTOJŲ PALĖPĖ“

Mokytoja Miglė Petrošiūtė papasakos daug istorijų ir įdomybių apie Rašytojų palėpėje “gyvenančius” rašytojus, jų gyvenimą, kūrinius ir pomėgius.

VIRTUALIOS DIRBTUVĖS SU VILIJA KVIESKAITE

Kiekvienoje nuotolinėje edukacijoje kviesime vaikus susipažinti su iliustruotoja Vilija Kvieskaite. Ji atskleis ne vieną paslaptį, kaip patiems sukurti kūrybinį darbelį. Vilija parodys, kokį metodą taiko kurdama antspaudą, kaip jai pavyksta pagaminti atviruką ir nupiešti jo veikėją vabaliuką Tumą! Knygelės įrišimo paslaptys, popieriaus perdirbimo eksperimentai, istorijų kūrimo žaidimas – laukia daug smagių atradimų!

Eksperimentuokime ir būkime kūrybingi!

Detalesnė informacija čia: https://istorijudvarelis.lt/paslaugos/#nuotolinesedukacijos

Išankstinė registracija elektroniniu paštu edukacija.id@gmail.com, telefonu +370 633 44 506.

Projekto partneris Vaikų žemė

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: