Kviečia jubiliejinis „Kapelmaušis“!

Lapkričio 13-ąją Panevėžio „Cido“ arenoje su liaudiškos muzikos mėgėjais sveikinsis jubiliejinė, trisdešimtoji Aukštaitijos kapelų šventė-varžytuvės „Kapelmaušis 2021“. Joje kapelos pristatys naujausias programas, varžysis tiek dėl komisijos, tiek dėl žiūrovų įvertinimų. Renginyje svečiuosis roko grupė „Thundertale“.

Kaip įprasta, didžiosiose „Kapelmaušio“ varžytuvėse grieš dešimt kapelų – pačių geriausių,  šauniausių. Į finalinį varžytuvių etapą jos pakviestos po atrankų, kuriose iš viso dalyvavo 19 kolektyvų iš Panevėžio, Pasvalio, Jonavos, Visagino, Ignalinos miestų ir rajonų. Organizatoriai, Miežiškių kultūros centro kolektyvas, džiaugiasi, kad nelengvas pandemijos laikas nesumažino muzikantų entuziazmo, į atrankas suvažiavo tiek pat kapelų, kiek ir ankstesniais metais.

Šių metų „Kapelmaušis“ – jubiliejinis, todėl nuspręsta jame grįžti prie ištakų ir plačiai auditorijai pristatyti, priminti, pagarsinti gražiausius aukštaitiškos muzikos pavyzdžius. Kapelos specialiai šventei parengė daugybę savame krašte savų muzikantų pateiktų, išmokytų liaudiškų dainų, polkų, valsų, taip pat į repertuarą įtraukė vietinių kompozitorių kūrinių.

Miežiškių kultūros centro informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: