Kviečia knygų kalėdos: skaitykime, dovanokime, dalinkimės!

Pamažu artinantis šaltajam metų laikui prasideda ir gražiausių žiemos švenčių – Kalėdų – laukimas. Metas, kai daugiau galvojame vieni apie kitus, tampame geresni, artimesni, norime pradžiuginti mums brangius žmones, pasidalyti su visais tuo, ką turime geriausio.

Būtent tokiu gražiu metu startuoja ir LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuojama ir globojama respublikinė akcija „Knygų Kalėdos“, šiam laikotarpiui suteikdama dar daugiau prakilnumo ir tikrų dovanų tikro džiaugsmo. Tai – tarsi knygos šventė bibliotekose, sutelkianti žmones,. be kurios sunku įsivaizduoti Kalėdas bibliotekose .

Prie LR Prezidentės globojamos jubiliejinės akcijos prisijungia ir Panevėžio miesto savivaldybės viešoji biblioteka.

Pratęsdami šią gražią tradiciją jau penktąjį kartą kviečiame visus panevėžiečius branginti knygas, skaityti, na, ir svarbiausia, – savo bibliotekoms padovanoti naujų knygų ir džiaugsmą skaityti!

„Svarbu, kad Lietuvos vaikai mylėtų knygą ir dalintųsi skaitymo džiaugsmu su kitais“ – apie šiųmetinę akciją sakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Todėl bibliotekos ypatingai laukia literatūros, skirtos vaikams ir jaunimui.

Tad kviečiame visus panevėžiečius prisijungti ir tapti aktyviais akcijos „Knygų Kalėdos Panevėžio miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje‘ 2015“ dalyviais! Jums tereikia lapkričio 16 – sausio 6 dienomis pirkti akcijos knygų su 20 proc. nuolaida knygynuose Vaga, Pegasas, Knygų namai ir Humanitas bei prekybos tinklo IKI ir RIMI Hypermarket parduotuvėse. Pirkti knygas taip pat galima internetu- portaluose Knygos.lt, Knyguklubas.lt, Knygukatalogas.lt, Niekorimto.lt ir Pegasas.lt.

Arba galite naujas (ar perskaitytas, geras) knygas iš namų tiesiogiai atnešti į artimiausią biblioteką: Viešąją (Kniaudiškių g. 34), vaikų literatūros skyrių „Žalioji pelėda“ (Kniaudiškių g. 38), „Židinio“ (Nemuno g. 76), Smėlynės (Smėlynės g. 55), Parko (Parko g. 37), „Žiburėlio“ (Parko g. 49), Šaltinėlio (Vasario 16-osios g. 10), ar Šiaurinę (Pušaloto g. 55).

Rekomenduojamų knygų sąrašą rasite http://www.knygukaledos.lt.

Panevėžiečiai, skaitykime, dovanokime, dalinkimės!

 

Indrė Lašinytė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: