Kviečia pasirinkti savo norimą vakciną jums patogiu laiku

Pastaruoju metu Panevėžio miestui skiriama gerokai daugiau vakcinų nuo COVID-19 ligos, todėl šiuo metu 16 m. ir vyresni gyventojai, užsiregistravę vakcinacijai gali būti paskiepyti dar tą pačią dieną. Registracijų laikai skelbiami 7-10 d. į priekį, šiuo metu yra galimybė rinktis „Pfizer“, „Moderna“ ir „Janssen“ vakcinas. Prašome jūsų paraginti savo draugus ir artimuosius, kolegas, darbuotojus, kaimynus skiepytis nuo COVID-19 ligos ir jei reikia padėti užsiregistruoti norimai vakcinai.

Registruotis vakcinai galima tik per registracijos sistemą ČIA arba skambinat tel. 1808. Kaip užsiregistruoti vakcinai nuo COVID-19 elektroniniu būdu rasite ČIA, o kaip užregistruoti kitą asmenį – ČIA.

Primename, „Galimybių pasas“ galioja (ir nebereikia testuotis) gyventojams pasiskiepijus:

• „Comirnaty“ arba „Moderna“ vakcina – praėjus 1 sav. po antrosios vakcinos dozės suleidimo;

• „Janssen“ vakcina – praėjus 2 sav. po vienintelės vakcinos dozės suleidimo;

• „Vaxzevria“ vakcina – praėjus 4 sav. po pirmosios dozės suleidimo, bet ne ilgiau kaip praėjus 12 savaičių ir iš karto po antrosios vakcinos dozės.

Pastaba: Gyventojai kurie iki gegužės 17 d. registravosi skiepams kitais būdais ir nebuvo pakviesti skiepytis, prašome pakartotinai registruotis aukščiau nurodytais būdais

Primename, kad Panevėžyje vakcinomis nuo COVID-19 ligos pasiskiepyti galima ne tik Vakcinacijos centre, įsikūrusiame priešais Panevėžio miesto savivaldybę, buvusio Swedbank patalpose – Laisvės a. 18, bet ir „Apotheka Pharma“ vaistinėje – Vakarinė g. 61, prekybos centre RYO, priešais „Rimi“ parduotuvę.

Komunikacijos skyrius 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: