Kviečia projektas jaunimui DĖMESIO!

Viešoji įstaiga „Pokyčių iniciatyva“ bendradarbiaudama su VšĮ „Panevėžio mokslo ir technologijų parkas“, BĮ Panevėžio atviru jaunimo centru ir VšĮ „AŠ esu AŠ“ įgyvendina Panevėžio miesto savivaldybės iš dalies finansuojamą projektą jaunimui „Dėmesio!“.

Projekto tikslas – sudaryti sąlygas spręsti jaunimui aktualias problemas, skatinti jaunus žmones aktyviai dalyvauti visuomeninėje veikloje, padėti identifikuoti jų aplinkoje kylančias problemas, ugdyti gebėjimą įžvelgti galimybes, įgalinti kompetentingai atstovauti savo interesams, siūlyti problemų sprendimus.

Pirmasis projekto renginys – projekto pristatymas ir diskusijos įvyks š. m. rugsėjo 29 d. 14:00 val. Panevėžio atvirame jaunimo centre, adresu: Ramygalos g. 18, Panevėžys.

Renginio metu jauni žmonės bendraus su bendraamžiais, sutiks bendraminčių, diskutuos, susipažins su Atviro jaunimo centro erdvėmis ir veiklomis.

Kviesime jaunimą ne tik dar kartą susitikti su Panevėžio jaunimo organizacijomis, bet ir tapti aktyviais diskusijų dalyviais. Numatomos šios Pilietiškumo dirbtuvių temos:

  • Jaunimo savanoriška tarnyba. Sužinok. Dalyvauk.
  • Mokinių taryba mokykloje. Arba ką galiu aš.
  • Jaunimui rūpi tik „tūsai“ ! ar ?
  • Jaunimo organizacija. Kas man iš to?

Susitikimo metu užfiksuota jaunų žmonių nuomonė, pasiūlymai, sprendimo būdai vėliau suguls į pasiūlymų paketą vietos politikams, sprendimų priėmėjams.

Taip pat renginio metu visus pakviesime dalyvauti filmukų konkurse „JUDAM?“ Sieksime, kad jauni žmonės per filmukus atskleistų savo nuomonę, požiūrį į tai, su kuo susiduria, kuo gyvena jaunas panevėžietis.

Paskutiniu projekto renginiu taps konferencija, filmukų konkurso nugalėtojų apdovanojimas vertingais prizais ir diskusija su sprendimų priėmėjais „Panevėžio mokslo ir technologijų parke“.

Visi renginiai nemokami


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: