Kviečia projektas „Praverk duris“

„Varis ir Rokas neturi amžiaus“, tai orkestro „Panevėžio garsas“ naujo muzikinio projekto “Praverk duris” šūkis!

Kaip “Rokas ir Varis” be baikerių! Labai džiaugiamės, kad naujai idėjai surengti pirmą kartą Aukštaitijoje ROKO ir VARIO dvikovą J.Miltinio dramos teatro scenoje pritarė Panevėžio baikerių klubo „IronX MC“ nariai, baikeriai. Balandžio 30 dieną 18 val. prieš koncertą, prie teatro aikštelės. muzikos gerbėjai galės pamatyti jų plieninius žirgus.

Šis projektas buvo sumanytas dar prieš metus, norime pasiūlyti savo muzikos gerbėjams pamatyti ir išgirsti roko ir pučiamųjų instrumentų muziką skambant novatoriškai…

Profesionalus orkestras „Panevėžio garsas“, kiekvienais metais parengiantis naujas koncertines programas su žinomais Lietuvos profesionaliais atlikėjais, ir šiais metais savo muzikos gerbėjus kviečia į premjerinį projektą su roko grupe „Laiptai“ (Pasvalys), kurie šiemet minės savo kūrybinės veiklos 30 – metį .

Balandžio mėn. 30 d. 18 val. kviečiame į koncertą „Praverk duris“ J.Miltinio dramos teatre. Tai išskirtinis muzikinis įvykis – VARIO ir ROKO dvikova! Scenoje pasirodys daugiau nei 50 atlikėjų vienu metu. Koncerto viešnia džiazroko atlikėja, tarptautinių konkursų laureatė Andžela Serkevič (RYGA)

Programoje skambės baladės, rokenrolai, hardrokas bei kiti kūriniai.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: