Gedimino Kartano nuotr.

Kviečia siūlyti kandidatus Kultūros ir meno premijai gauti

Panevėžio miesto savivaldybė kviečia miesto kūrybines sąjungas, kultūros įstaigas, asociacijas, turinčius meno kūrėjo statusą profesionalius pavienius kultūros ir meno kūrėjus siūlyti kandidatus Kultūros ir meno premijai gauti.

Kandidatais gali būti Panevėžio miesto kultūros ir meno kūrėjai (asmenys, kolektyvai, kūrėjų grupės) už ilgametę, miestui reikšmingą kultūrinę meninę veiklą ar paskutinių 2 metų pasiekimus architektūros, bibliotekų ir muziejų veiklos, dailės, etnokultūros, fotografijos, kino, kraštotyros, kultūros paveldo, literatūros, muzikos, šokio, tarpdisciplininio meno, tautodailės, teatro ir kt. srityse.

Kasmet skiriamos ne daugiau kaip trys 1000 Eur dydžio premijos. Kandidatus kviečiame teikti iki kovo 20 d. 12 val. Išsamesnė informacija www.panevezys.lt – Konkursai. Informacija taip pat teikiama tel. (8 45) 501 215, 501 214 arba el. paštu kultura@panevezys.lt.

Kultūros ir meno laureatais praėjusiais metais tapo fotografas Andrius Repšys, ilgametis Panevėžio muzikinio teatro vadovas, orkestro dirigentas Vidmantas Kapučinskas ir Panevėžio kraštotyros muziejaus kūrėjų grupė.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: