Kviečia siūlyti kandidatus Kultūros ir meno premijai gauti

Panevėžio miesto savivaldybė kviečia miesto kūrybines sąjungas, kultūros įstaigas, asociacijas, turinčius meno kūrėjo statusą profesionalius pavienius kultūros ir meno kūrėjus siūlyti kandidatus Kultūros ir meno premijai gauti.

„Premijos kultūros ir meno veikėjams skiriamos už svarų indėlį į kultūrą ir meną bei ypatingus šios srities nuopelnus. Neabejoju, kad mus supa žmonės, kurių atlikti darbai miesto kultūriniame gyvenime atlieka svarbų vaidmenį, todėl visada yra džiugu, kai tai yra pastebima. Kviečiu visus būti aktyviais ir siūlyti šios premijos vertus žmones“, – sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Kandidatais gali būti Panevėžio miesto kultūros ir meno kūrėjai (asmenys, kolektyvai, kūrėjų grupės) už ilgametę, miestui reikšmingą kultūrinę meninę veiklą ar paskutinių 2 metų pasiekimus architektūros, bibliotekų ir muziejų veiklos, dailės, etnokultūros, fotografijos, kino, kraštotyros, kultūros paveldo, literatūros, muzikos, šokio, tarpdisciplininio meno, tautodailės, teatro ir kt. srityse.

Kasmet skiriamos ne daugiau kaip trys 1000 Eur dydžio premijos. Kandidatus kviečiame teikti iki kovo 22 d. 12 val. Išsamesnė informacija teikiama tel. (8 45) 501 214, 501 215 arba el. paštu kultura@panevezys.lt.

Primename, kad praėjusiais metais kultūros ir meno premijos laureatais tapo fotografai Saulius Saladūnas, Stasys Povilaitis bei stiklo menininkas Remigijus Kriukas.

Komunikacijos skyrius    


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: