AINA.LT nuotr.

Kviečia siūlyti kandidatus Metų panevėžiečio vardui gauti

Nuo spalio 1 dienos Panevėžio miesto savivaldybė laukia miesto bendruomenės pasiūlytų pretendentų Metų panevėžiečio vardui gauti.

„Praėjo dar vieni metai ir apibendrindami jų rezultatus vėl renkame iškiliausias, daugiausia pasiekusias, gyventojų pagarbą, pasitikėjimą ir palankumą pelniusias asmenybes. Tikiu, kad ir šiemet miesto bendruomenė aktyviai siūlys Metų panevėžiečio vardo vertus kandidatus“, – sako Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Kaip ir kasmet, už nuopelnus miestui kalendoriniais metais bus išrinkti ne daugiau kaip 5 Metų panevėžiečiai. Jie apdovanojami už miesto garsinimą šalyje ar užsienyje, švietimo ir mokslo, verslo, kultūros ir meno, sporto, aplinkosaugos ir kitų sričių laimėjimus, profesinius laimėjimus, nuopelnus, kompetenciją, labdaringą veiklą, paramą, finansinę pagalbą svarbiems miesto renginiams ar projektams, visuomeninę veiklą, bendruomeniškumo puoselėjimą ir skatinimą, miesto gražinimo, puoselėjimo, populiarinimo idėjas ir iniciatyvas, savanorišką veiklą, pilietiškumo ugdymą. Metų panevėžiečio vardas taip pat gali būti suteikiamas už viso gyvenimo nuopelnus. Metų panevėžiečiai tradiciškai bus apdovanoti Juozo Lebednyko sukurtomis skulptūrėlėmis.

Kandidatus į Metų panevėžiečius gali siūlyti visuomeninės organizacijos, institucijos, miesto gyventojai. Siūlant prašome nurodyti vardą, pavardę, konkrečius nuopelnus kalendoriniais metais ar apibūdinti viso gyvenimo darbus.Raštu pateiktos kandidatūros registruojamos Savivaldybės priimamajame (įėjimas iš Vilniaus g. pusės) 106 kabinete. Pasiūlymus Metų panevėžiečio vardui suteikti galima palikti prie ir Savivaldybės centrinio įėjimo (Laisvės a. 20, Panevėžys) įrengtoje pašto dėžutėje, skirtoje gyventojų prašymams, raštams ar kitiems dokumentams pateikti, taip pat siųsti el. paštu komunikacija@panevezys.lt arba skambinti tel. (8 45) 501 348. Jūsų pasiūlytų kandidatų Savivaldybė laukia iki lapkričio 21 d.

Primename, kad 2021-ųjų Metų panevėžiečiais tapo UAB TPA vadovas Alvydas Andrijauskas, Juozo Miltinio dramos teatro meno vadovas Antanas Venckus, iniciatyvos „Mamos varom kavos“ tarybos narė, aktyvi pilietė Irvyda Tamošiūnienė, viena geriausių visų laikų Lietuvos treko dviratininkių Simona Krupeckaitė ir skulptorius Vytautas Tallat-Kelpša.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: