Kviečia studijuoti Pop, R&B ir Jazz vokalą

Gera naujiena besiruošiantiems studijuoti Pop, R&B ir Jazz vokalą: į Panevėžio Kolegiją šiemet bus priimami talentingų vokalistų grupė besiruošiančių tapti profesionaliais atlikėjais.

Planuoja dėstyti Simona Jakubėnaitė, pirmoji iš Lietuvos vokalistų baigusi su pagyrimu pasaulyje pripažinto Nr. 1 muzikos koledžą BERKLEE COLLEGE of MUSIC.

Simona Jakubėnaitė įkūrė naują dainavimo studiją SIMONOS JAKUBĖNAITES NEW VOCAL STUDIO.

Kviečiame talentingus vaikus ir jaunimą vasarą išmokti vokalo paslapčių iš pirmų lūpų!

Išsamiau: https://www.facebook.com/newvocalstudija
Tel. 8640 13841

„… Vokalistė, kuri turi išskirtinį talentą – ji turi nuostabų instrumentą… vokalistė, kuri sukūrė, naują, asmeninį ir unikalų garsą, kuris nusipelno būti išklausytas … Ji išsiskiria iš kitų muzikantų, nes peržengė tą “ribą”, ko yra paprastai tikimasi iš vokalisto. Ji yra perspektyvi kompozitorė bei savo instrumento meistrė … ”
– Greg Osby –

„… Su dideliu, jausmingu muzikalumu, didžiai nuostabiu talentu. Jos “Scatting” improvizacija tokia subrendusi, bei pažengusi toli ne pagal jos amžių. Ji yra tokia dainininkė, kuri tave verčia sustoti…”
-Wictor WootenSimona

Jakubėnaitė 2007 metais sudalyvavusi UMBRIA JAZZ „Berklee Summer Clinics” vasaros meistriškumo kursuose, iš 350 seminaro dalyvių iš viso pasaulio, laimėjo II vietą bei stipendiją ir teisę studijuoti Berklio Muzikos Koledže Bostone, Jav. Simona studijas pradėjo 2010 m.sausį. Per ketverius mokslo metus Simona buvo apdovanota dar penkiomis stipendijomis studijoms už nuopelnus bei pasiekimus, bei apdovanota Berklio koledžo pripražintais apdovanojimais bei nominacijomis už originalius kompozicinius darbus.
Penkerius metus gyvenusi bei aktyviai dalyvavusi muzikiniame gyvenime tarp Bostono ir Niujorko, Simona įgijo begalinę ir neįkainojamą patirtį, bei susipažino ir bendradarbiavo su įžymiausiais pasaulio džiazo muzikantais, kompozitoriais bet atlikėjais.

Festivaliai : DC Jazz Festival, Beantown Jazz Festival, Panama Jazz Festival, Montreal Jazz Festival.

Bendri projektai su Grammy laimėtojais bei nominantais :
Terri Lyne Carrington, Victor Wooten, Greg Osby, Kevin Eubanks, Alain Mallet, Gabrielle Goodman,
Jetro da Silva, Bob Stoloff ,“Yellow Jackets“, Darren Barrett, Jason Palmer, Ed Tomassi, Hal Crook ir daugeliu kitų.
2014 metų gegužės mėnesį, pirmoji lietuvaitė baigusi studijas Berklio Muzikos Koledže, Simona įgijo Profesionalios Muzikos – Džiazo teorijos diplomą (Summa Cum laude).
2015 m. Įsteigta Simonos Jakubėnaitės „New Vocal Studija“ Panevėžyje, profesionalios vokalo pamokos pagal Berklee College of Music metodą.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: