Kviečia tradicinė Birutės gatvės šventė

Kaip ir kiekvienais metais Birželio 19 dieną ”Birutės gatvės šventė” jūsų lauks išskirtinė dieninė ir vakarinė programa. Dieninėje dalyje gyvo garso pasirodymai, šokiai ”Zumba”, įvairios atrakcijos, užsiėmimai vaikams ir jų tėveliams. Na, o artėjant vakarui rimtus šokius žadą kultinė DJ’jų komanda Goodstory ir ruošia neeilinius pojūčius iki pat vidurnakčio.

Programa:

◆ 12:00-14:00 Animatoriai (Daugvydas Staniūnas) – personažai vaikams, įvairūs užsiemimai – žaidimai, muilo burbulų šau.

◆ 14:00-14:45 Zumba Flashmob’as su trenere Gabriele B. 

◆ 14:30-16:00 Panevėžio šeimų bendruomenė „Mamos Varom Kavos” džiugins šeimas linksmomis užduotimis ir prizais; kūrybinis kampelis; piešimas ir smagus laikas kartu.

◆ 15:00 Yamahos muzikos mokyklos mažieji dovanoja gyvą pasirodymą.

◆ 17:00 Milda Kavaliauskaitė gyvai.

◆ 17:30-18:00  Smuikas, violoncele gyvai.

◆ 18:00-00:00 Good Story DJ’u komanda: Grey, Mindosy, Groove Saviour ir kt.

Remėjai: Krimstė – vieta, kur susitinka skanus maistas, pati geriausia kaina ir aukšta kokybė. Pas mane rasite riešutų, sėklų, džiovintų vaisių, miltų ir daug visko! www.krimste.ltSaundita: Renginių įgarsinimas www.saundita.lt

Prieš beveik 200 metų akmenimis grįsta A.Smetonos ir Respublikos gatves jungianti Birutės gatvelė mena senus laikus. Archeologų teigimu, tuometė Panevėžio valdžia 1820 metais priėmė nutarimą, kad reikia akmenimis išgrįsti turgaus aikštę ir aplinkines gatves, tarp jų – ir Birutės. Ilgą laiką ši gatvelė buvo užlieta asfalto sluoksniu bet 2010-ųjų vasarą joje tiesiant kanalizacijos tinklus darbininkai pašalino asfaltą ir po juo rado gerai išsilaikiusį iš akmenų grįstą bruką.Jei ne  seklyčios “Prie uosio” šeimininkas aludaris Vidmantas Perevičius, kuris ant kojų sukėlė paminklosaugininkus ir žiniasklaidą, gatvelė vėl būtų užlieta asfaltu, o senoviniai akmenys, matyt, būtų papuošę kokio nors turčiaus ar prakutusio valdininko sodybą. Netrukus ir miesto savivaldybė nusprendė dalį Panevėžio istoriją atspindinčio autentiško grindinio neslėpti po asfaltu.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: