Kviečia vaikų rudens stovyklos miesto bibliotekose

Atostogos bibliotekoje tęsiasi!

Ką veikti moksleiviams per rudens atostogas, kol tėvai dirba? Puiki alternatyva – miesto bibliotekų organizuojamos dieninės rudens stovyklos.

Nemokamos stovyklos penkiose miesto bibliotekose vyks spalio pabaigoje – lapkričio pradžioje ir bus skirtos 7-13 metų amžiaus vaikams.

Kiekviena biblioteka organizuoja skirtingos tematikos rudens stovyklos programą, kuri suteiks galimybę vaikams turiningai ir įdomiai leisti laisvalaikį rudens atostogų metu.

Dėmesys bus skiriamas vaikų vaizduotei lavinti, akiračio ir patirties plėtimui, kūrybinėms edukacijoms, susitikimams su kultūros ir meno sričių atstovais ir daugybei kitų smagių veiklų.

Tai puiki galimybė vaikams smagiai ir turiningai praleisti rudens atostogas, išmokti naujų dalykų, lavinti kūrybinius gebėjimus, žaisti, pramogauti, bendrauti su savo bendraamžiais ir tiesiog linksmai praleisti atostogų dienas.

Kviečiame registruotis į nemokamas vaikų rudens atostogų stovyklas miesto bibliotekose:

• spalio 26-30 d. stovykla „Atostogos bibliotekoje“ vaikų literatūros skyriuje „Žalioji pelėda“ (Kniaudiškių g. 38, tel. 845 420200).

• spalio 26-30 d. stovykla „Atverk vartus rudeniui“ bibliotekoje „Židinys“ (Nemuno g. 76, tel. 845 461567).

• spalio 26-30 d. stovykla „Stovykla „Žiburėlyje“ tęsiasi!“ (Parko g. 49, tel. 845 526873).

• spalio 26-30 d. stovykla „Foto atostogos“ Smėlynės bibliotekoje (Smėlynės g. 49, tel. 845 460587).

• spalio 26 d. – lapkričio 4 d. stovykla „Mano emocijų ir jausmų dėlionė“ Šiaurinėje bibliotekoje (Pušaloto g. 55, tel. 845 463957).

Vietų skaičius ribotas.

Rudens stovyklų veikla dalinai finansuojama iš Panevėžio miesto savivaldybės Švietimo ir jaunimo reikalų skyriaus organizuoto vaikų vasaros stovyklų ir kitų neformaliojo vaikų švietimo veiklų finansavimo konkurso lėšų.

Indrė Rapkevičienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: