Kviečia vykti Siauruku į Užgavėnių šventę

Vasario 26 d. VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ kviečia didelius ir mažus vykti Siauruku į Užgavėnių šventę. Užgavėnės – žiemos šventė, simbolizuojanti žiemos išvarymą siekiant prisišaukti pavasarį.

„Kviečiu panevėžiečius ir svečius į tradicinę Siauruko šventę organizuojamą Rekstino miške. Renginyje visų lauks Aukštaitiškos linksmybės – kursim laužą, skanausim blynus ir kitus gardumynus, vaišinamės žolelių arbata, šoksim, dainuosim, deginsim Gavėną“, – kvietė į kelionę Siauruku VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ direktorius Dr. Darius Liutikas.

Visų kelionės dalyvių laukia Užgavėnių linksmybės – smagi muzika, dainos, šokiai, persirengėlių karnavalas, įspūdingiausios kaukės rinkimai, žaidimai, vaišės, Lašininio ir Kanapinio varžytuvės, atsisveikinimas su visomis žiemos negandomis ir Gavėno deginimas.

Šventės organizatoriai į kelionę kviečia vykti pasipuošus užgavėnių kaukėmis. Gerą nuotaiką keleiviams dovanos Folklorinis ansamblis „Raskila“ (vadovė L.Vilienė) bei  dainų ir šokių ansamblis  „Pynimėlis“ (vad. R.Bakanauskas). Šventės metu vyks prekyba blynais, košėmis, kava.

Užgavėnių kelionė Siauruku vyks vasario 26 d. (šeštadienį) 12 val. Siaurukas pajudės iš Panevėžio siaurojo geležinkelio stoties, 12.40 atvyks į Rekstino mišką, ir 15.20 val. grįš į Panevėžį.

VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: